Vokietijoje - "Werder" išplėšė lygiąsias © Eurofootball.lt
Vokietijos čempionate šeštadienį vyko šešerios XIV turo rungtynės, tuo tarpu dar vienas susitikimas jau buvo sužaistas penktadienio vakarą.

Paskutinėmis minutėmis lygiąsias rungtynėse namuose išplėšė Bremeno "Werder" ekipa, rezultatu 2-2 sužaidusi su čempionais "Wolfsburg".

Svečiai besibaigiant pirmajam kėliniui, dėka Edino Dzeko įvarčio, jau buvo priekyje. 62-ąją minutę "Werder" rezultatą išlygino, tačiau 85-ąją minutę tas pats E.Dzeko jį vėl persvėrė savo ekipos naudai.

Vis dėlto šeimininkai sugebėjo išsigelbėti, kai jau per pridėtinį laiką įvartį pelnė gynėjas Peras Mertesackeris.

Mače tarp "Bochum" ir "Koln", kuris vyko penktadienio vakarą, nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. Susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Berlyno "Hertha" 1-3 Frankfurto "Eintracht"
11` [0 - 1] Patrick Ochs
70` [0 - 2] Maik Franz
75` [0 - 3] Alexander Meier
81` [1 - 3] Adrian Ramos

"Hoffenheim" 1 - 2 Dortmundo "Borussia"
2` [0 - 1] Jakub Blaszczykowski
49` [1 - 1] Demba Ba
79` [1 - 2] Nuri Sahin

"Mainz" 1 - 1 "Hamburg"
3` [0 - 1] Tunay Torun
84` [1 - 1] Tim Hoogland

"Nurnberg" 0 - 1 "Freiburg"
12` [0 - 1] Stefan Reisinger

Bremeno "Werder" 2 - 2 "Wolfsburg"
42` [0 - 1] Edin Dzeko
62` [1 - 1] Hugo Almeida
85` [1 - 2] Edin Dzeko
90` [2 - 2] Per Mertesacker

"Bochum" 0 - 0 "Koln"

"Gladbach" 1 - 0 Gelzenkircheno "Schalke"
5' [1 - 0] Marc Reus