Bundeslygoje – rezultatyvios lygiosios ir „Stuttgart“ nesėkmė © IMAGO/Jan Huebner nuotr.

Vokietijos Bundeslygos pirmenybėse „Wolfsburg“ ir Brėmeno „Werder“ išsiskyrė taikiai. Rungtynės pasibaigė rezultayviomis lygiosiomis 2:2.

Pirmąjį įvartį viso labo 7-ąją minutę įmušė svečių ekipos puolėjas Marvinas Duckschas, tačiau lygiai po pusvalandžio rezultatą išlygino saugas iš Čekijos Vaclavas Cerny.

Antrajame kėlinyje amerikietis Kevinas Paredesas išvedė „Wolfsburg“ į priekį, tačiau, aikštės šeimininkų nelaimei, vos po 6 minučių rezultatą išlygino puolėjas iš Kolumbijos Rafaelis Borre‘as.

Po šių rungtynių Vokietijos aukščiausiame čempionate „Wolfsburg“ yra 8-oje, o Brėmeno „Werder“ – 12-oje vietoje.

Kitos rungtynės tarp „Heidenheim“ ir „Stuttgart“ baigėsi aikštės šeiminkų pergale rezultatu 2:0. Tai buvo 2-asis iš eilės „Stuttgart“ ekipos patirtas pralaimėjimas, po kurio jie vis dar yra 3-oje vietoje.