Vokietijos čempionate triumfavo "Wolfsburg" © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę buvo žaidžiamas paskutinysis 34-asis Vokietijos "Bundesliga" čempionato turas.

Pirmą kartą klubo istorijoje stipriausia Vokietijos komanda tapo "Wolfsburg", kuri paskutiniame mače namuose 5-1 įveikė Bremeno "Werder".

Jau 6 mačo minutę šeimininkai buvo priekyje, kai kilus sumaiščiai "Werder" baudos aikštelėje, pirmasis prie kamuolio suskubo Zvjezdanas Misimovicius bei pelnė įvartį.

Po dešimties minučių rezultatas padvigubėjo - po Gendtnerio perdavimo iš krašto, puolėjas Grafite aplenkė varžovą bei iš arti pelnė įvartį.

26 minutę "Werder" košmaras tęsėsi, kai Grafite smūgiuotas kamuolys atsimušė į gynėją Sebastianą Pordlį bei įskriejo į vartus. 3-0 šeimininkų naudai.

Svečiai vis dėlto sugebėjo kiek sušvelninti rezultatą 32 minutę - tiksliu Claudio Pizarro perdavimu pasinaudojo ekipos saugas Diego.

Antrame kėlinyje "Wolfsburg" nors ir neturėjo visiškos žaidimo kontrolės savo rankose, bet sugebėjo dar du kartus pasižymėti. Iš pradžių 56 minutę tiksliu smūgiu galva įvartį pelnė Grafite, o 77 minutę pasižymėjo ir Edinas Dzeko.

"Wolfsburg" iškovojo pergalę, kurios jiems pakako pirmą kartą klubo istorijoje laimėti Vokietijos pirmenybes.

Kovoje dėl antros vietos pranašesni buvo Miuncheno "Bayern" futbolininkai, kurie namuose 2-1 įveikė "Stuttgart". Šeimininkai į priekį įsiveržė 16 minutę, kai kamuolį į savus vartus įsimušė Khalidas Boulahrouzas.

Antrame kėlinyje rezultatą padvigubino klubo saugas Markas van Bommelis. "Stuttgart" dėka Mario Gomezo įvarčio rezultatą dar sušvelnino, tačiau pergalę vis vien šventė "Bayern".

"Wolfsburg" 5 - 1 Bremeno "Werder"
6' [1 - 0] Zvjezdan Misimovic
15' [2 - 0] Grafite
26' [3 - 0] Sebastian Prödl (į savus vartus)
32' [3 - 1] Diego
56' [4 - 1] Grafite
77' [5 - 1] Edin Dzeko

Miuncheno "Bayern" 2 - 1 "Stuttgart"
16' [1 - 0] Khalid Boulahrouz (į savus vartus)
59' [2 - 0] Mark van Bommel
63' [2 - 1] Mario Gomez

Gelzenkircheno "Schalke" 2 - 3 "Hoffenheim"
26' [0 - 1] Demba Ba
30' [1 - 1] Mladen Krstajic
34' [2 - 1] Jefferson Farfan
49' [2 - 2] Marques Carlos Eduardo
89' [2 - 3] Marques Carlos Eduardo (iš 11 metrų baudinio)

"Karlsruhe" 4 - 0 Berlyno "Hertha"
32' [1 - 0] Sebastian Freis
40' [2 - 0] Maik Franz
62' [3 - 0] Joshua Kennedy
72' [4 - 0] Joshua Kennedy

"Koln" 1 - 1 "Bochum"
18' [0 - 1] Diego Klimowicz
24' [1 - 1] Anther Yahia (į savus vartus)

Frankfurto "Eintracht" 2 - 3 "Hamburg"
22' [0 - 1] David Jarolim
58' [0 - 2] Ivica Olic
61' [1 - 2] Alexander Meier
63' [2 - 2] Cesar Alves Dos Santos Caio
90' [2 - 3] Piotr Trochowski

"Cottbus" 3 - 0 Leverkuzeno "Bayer"
50' [1 - 0] Emil Gabriel Jula
64' [2 - 0] Stiven Rivic
69' [3 - 0] Emil Gabriel Jula

45' iš aikštės pašalintas Arturo Vidal ("Bayer")
90' Skela ("Cottbus") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Gladbach" 1 - 1 Dortmundo "Borussia"
57' [1 - 0] Dante
64' [1 - 1] Jakub Blaszczykowski

Bielefeldo "Arminia" 1 - 2 "Hannover"
3' [1 - 0] Mario Eggimann (į savus vartus)
57' [1 - 1] Jiri Stajner
84' [1 - 2] Sergio Pinto