Vokietijos rinktinė atsitiesė JAV sutriuškinimu © Eurofootball.lt
2006 metų Pasaulio čempionato šeimininkė Vokietijos rinktinė draugiškose tarptautinėse rungtynėse trečiadienį po energingo pasirodymo antrajame kėlinyje 4-1 sutriuškino JAV reprezentacinę ekipą ir taip bent kuriam laikui nutildė savo kritikus.

Vokietija 4 - 1 JAV
46` [1 - 0] Bastian Schweinsteiger
73` [2 - 0] Oliver Neuville
75` [3 - 0] Miroslav Klose
79` [4 - 0] Michaelis Ballackas
85` [4 - 1] Steve Cherundolo

Po pralaimėjimo Italijai tokiu pačiu rezultatu 4-1 paskutiniame draugiškame susitikime vokiečių trenerį Jurgeną Klinsmanną buvo užgriuvusi tikra kritikos lavina, tad mačas su JAV Dortmunde buvo proga atsitiesti. Strategas šį kartą pasirinko drąsų sprendimą ir nusprendė į aikštę išleisti tris puolėjus Miroslavą Klose, Geraldą Asamoah ir Lukasą Podolskį.

Pirmajame kėlinyje vokiečiai turėjo geresnių progų pasižymėti, tačiau jiems taip ir nepavyko pralaužti JAV gynybos. Tačiau iš kart po pertraukos aikštėje po keitimo pasirodęs Bastianas Schweinsteigeris baudos smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

66 minutę Vokietiją nuo Eddie Johnsono smūgio galva išgelbėjo Oliveris Kahnas, ir netrukus šeimininkai trimis greitais įvarčiais įtvirtino pergalę - tiksliu smūgiu rezultatą padvigubino Oliveris Neuville`as, dar po dviejų minučių gavęs jo perdavimą įmušė M.Klose, o triuškinimą pasižymėjęs galva užbaigė Michaelis Ballackas.

Tiesa, kaip ir vokiečių rungtynėse su Italija, svečiams mačo pabaigoje dar pavyko įmušti paguodos įvartį. Tai JAV ekipai pavyko kurioziškomis aplinkybėmis - bandydamas atmušti iš toli Steve`o Cherundolo atliktą perdavimą O.Kahnas susidūrė su E.Johnsonu ir kamuolys pats įriedėjo į vartus.

Taigi Vokietijai pavyko nugalėti be daugelio Europoje žaidžiančių futbolininkų rungtyniavusią JAV rinktinę ir kiek nuraminti savo gerbėjus prieš artėjantį Pasaulio čempionatą. Vokietija pirmenybių finalinį turnyrą pradės rungtynėmis A grupėje prieš Kosta Riką.