Vokietijos taurė: "Bayern" žengė tolyn, A.Novikovo komanda liko už borto

Trečiadienį vakare Vokietijos taurėje sužaistos dar aštuonerios šešioliktfinalio rungtynės.

Turnyro nugalėtojai Miuncheno "Bayern" futbolininkai išvykoje neturėjo vargo prieš "Hamburger" vienuolikę. Josepo Guardiolos auklėtiniai pergalę šventė rezultatu 1-3.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Robertas Lewandowskis ir Davidas Alaba, o dar antrojo kėlinio pradžioje Franckas Ribery pelnė trečiąjį įvartį. Vis dėlto, šeimininkams rungtynių pabaigoje pavyko sušvelninti rezultatą.

Pergalę rezultau 4-1 iškovojo "Wolfsburg" futbolininkai, kurie nugalėjo "Heidenheim". Taip pat vietą aštuntfinalyje užsitikrino Lėkerkuzeno "Bayer" su "Gladbach".

Verta paminėti, kad lietuvio Arvydo Novikovo atstovaujama "Aue" ekipa po pratęsimo rezultatu 3-1 nusileido "Leipzig" kariaunai.