Vokietijos taurės finale - 11 metrų baudinių serija ir "Bayern" triumfas (FOTO, VIDEO)

Šeštadienį vakare Berlyno Olimpiniame stadione buvo sužaistos 2016 metų Vokietijos taurės finalinės varžybos.

Šalies sostinėje susigrūmė du principiniai varžovai - Miuncheno "Bayern" ir Dortmundo "Borussia". Visą rungtynių laiką vyko apylygė kova, tačiau po 11 metrų baudinių serijos triumfavo bavarai.

Per visas 90 minučių aikšėje virė atkakli kova. Pepo Guardiolos auklėtiniai dominavo su kamuoliu ir sukūrė daugiau pavojingų progų. Thomo Tuchelio vadovaujama komanda buvo pavojinga kontratakų metu, tačiau nei vienai komandai pelnyti pergalingo įvarčio taip ir nepavyko.

Per pratęsimą rimtesnių progų taip ir nebuvo sukurta, nors tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų šioks toks pavojus kelis kartus buvo kilęs. Visgi komandos nepasižymėjo, todėl stojo prie 11 metrų žymos.

Pirmasis baudinį "geltonai juodų" gretose realizavo Shinji Kagawa, bet tuo pačiu atsakė ir Arturo Vidalis. Į Sveno Benderio baudinį reagavo Manuelis Neueris, o po Roberto Lewandowskio taiklaus smūgio bavarai įgijo pranašumą. Trečiuoju bandymu BVB taip pat nepavyko, tačiau suklydo ir Joshua Kimmichas. Likę du smūgiai abiejų komandų gretose buvo taiklūs ir "Bayern" po baudinių serijos 4-3 džiaugėsi dar vienu sezono trofėjumi.

"Bayern" Vokietijos taurės titulą susigrąžino po metų pertraukos. Tai jau buvo 18 kartas, kai bavarai triumfuoja šiame turnyre.

"Bayern" 0 - 0 "Borussia"
(11 m. baudinių serija: 4-3)

Startinės sudėtys:

"Bayern": Neuer, Thiago, Ribéry, Lewandowski, Costa, Boateng, Lahm, Vidal, Müller, Alaba, Kimmich.

Atsarginiai: Ulreich, Benatia, Rafinha, Alonso, Bernat, Rode, Coman.

"Borussia": Bürki, Bender, Mkhitaryan, Reus, Hummels, Aubameyang, Sokratis, Piszczek, Castro, Schmelzer, Weigl.

Atsarginiai: Weidenfeller, Sahin, Ramos, Pulisic, Kagawa, Ginter, Durm.