Vokietijos taurės turnyre sužaisti paskutiniai aštuntfinalio mačai © Eurofootball.lt
Vokietijos taurės (DFB Pokal) turnyre trečiadienį buvo sužaisti paskutiniai keturi aštuntfinalio mačai, kurie išaiškino ekipas tęsiančios kovas kitame etape.

Į kitą etapą pateko Leverkuzeno "Bayer" ekipa, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 3-1 įveikė "Energie Cottbus". Pirmasis įvartis buvo įmuštas jau mačo pradžioje, kai po Tranquilo Barnettos perdavimo pasižymėjo Patricas Helmesas.

Sužaidus pusvalandį, po to paties T.Barnetta pakelto kampinio, Michalis Kadlecas tiksliu smūgiu padidino persvarą. Na, o kėlinio pabaigoje įvartį pelnė ir "Bayer" saugas Renato Augusto.

Svečiai vis dėlto pelnė garbės įvartį, kai rungtynių pabaigoje pasižymėjo Ervinas Skela. Tačiau tai jų neišgelbėjo ir į ketvirtfinalį pateko "Bayer" ekipa.

Dvikovoje Dortmunde, vietos "Borussia" po atkaklios kovos 1-2 pralaimėjo svečiams iš Bremeno "Werder" klubo. Po Alexandro Frei įvarčio šeimininkai pirmavo, bet svečiai atsakė tiksliais Hugo Almeidos bei Claudio Pizarro smūgiais ir šventė pergalę.

Į kitą etapą taip pat pateko "Wolfsburg", kurie sutriuškino "Hansa Rostock" komandą, ir "Wehen" ekipa įveikusi "Karlsruhe".

Leverkuseno "Bayer" 3 - 1 "Energie Cottbus"
12' [1 - 0] Patric Helmes
29' [2 - 0] Michal Kadlec
43' [3 - 0] Renato Augusto
90' [3 - 1] Ervin Skela

Dortmundo "Borussia" 1 - 2 Bremeno "Werder"
11' [1 - 0] Alexander Frei
62' [1 - 1] Hugo Almeida
80' [1 - 2] Claudio Pizarro

"Karlsruhe" 0 - 1 "Wehen"
73' [0 - 1] Ronny König

"Wolfsburg" 5 - 1 "Hansa Rostock"
58' [1 - 0] Grafite
65' [2 - 0] Kai Bülow (į savus vartus)
68' [2 - 1] Mario Fillinger
80' [3 - 1] Christian Gentner
86' [4 - 1] Grafite (iš 11 metrų baudinio)
90' [5 - 1] Grafite