Vokietijos taurės turnyre - triuškinanti "Bayern" pergalė © Eurofootball.lt
Antradienį Vokietijos taurės (DFB Pokal) turnyre buvo žaidžiami keturi aštuntfinalio mačai, po kurių paaiškėjo ekipos tęsiančios kovas ketvirtfinaliuose.

Savo varžovus išvykoje triuškinamai įveikė šalies čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai, kurie net 5-1 sutriuškino "Stuttgart" ekipą.

Pirmasis šansas pasižymėti buvo 10 minutę, tačiau po Bastiano Schweinsteigerio perdavimo, "Bayern" gynėjas Martinas Demichelis smūgiavo virš vartų.

Visgi jau netrukus svečiai buvo priekyje, kai saugas B.Sweinsteigeris prasiveržė kraštu, smūgiavo į Jenso Lehmanno ginamus vartus ir neprašovė. 1-0 "Bayern" priekyje.

Po dviejų minučių rezultatas padvigubėjo, kai įvartį pelnė prancūzas Franckas Ribery. 21 minutę rezultatas turėjo dar padidėti, tačiau F.Ribery nerealizavo 11 metrų baudinio, kurį teisėjas skyrė už "Stuttgart" žaidėjo Arturo Boka žaidimą ranka baudos aikštelėje.

Šeimininkai praktiškai nieko nesukūrė pirmame kėlinyje, o svečiai jį užbaigė dar vienu tiksliu smūgiu - 43 minutę po F.Ribery perdavimo pasižymėjo puolėjas Luca Toni.

55 minutę svečiai pelnė ir ketvirtajį įvartį, kai 11 metrų baudinį be klaidų realizavo B.Schweinsteigeris. Po keturių minučių rezultatas tapo jau 5-0, kai L.Toni atmetė kamuolį Ze Roberto ir šis maždaug iš 14 metrų pelnė įvartį.

"Stuttgart" arčiausiai įvarčio buvo 76 minutę, bet Maricos smūgį puikiai atrėmė vartininkas Michaelis Rensingas. Rezultatą šeimininkams bent šiektiek sušvelninti pavyko pačioje mačo pabaigoje, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Mario Gomezas.

Kitose aštuntfinalio susitikimuose pergales šventė ir į kitą etapą pateko "Hamburg", "Schlake" ir "Mainz" ekipos.

"Stuttgart" 1 - 5 Miuncheno "Bayern"
14' [0 - 1] Bastian Schweinsteiger
16' [0 - 2] Franck Ribery
43' [0 - 3] Luca Toni
55' [0 - 4] Bastian Schweinsteiger 11
59' [0 - 5] Ze Roberto
85' [1 - 5] Mario Gomez

21' Franck Ribery ("Bayern") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Freiburg" 1 - 3 "Mainz"
47' [0 - 1] Niko Bungert
65' [0 - 2] Aristide Bance
71' [1 - 2] Pavel Krmas
80' [1 - 3] Elkin Soto

"Hamburg" 3 - 1 "1860Munchen"
44' [1 - 0] Ivica Olic
78' [2 - 0] Ivica Olic
84' [3 - 0] Ivica Olic
86' [3 - 1] Daniel Bierofka

"Carl Zeiss Jena" 1 - 4 Gelzenkircheno "Schalke"
19' [0 - 1] Jefferson Farfan
66' [0 - 2] Jefferson Farfan
67' [1 - 2] Andre Schembri
71' [1 - 3] Ivan Rakitic
90' [1 - 4] Kevin Kuranyi

76' iš aikštės pašalintas Gerald Asamoah ("Schalke")
81' iš aikštės pašalintas Marko Riemer ("Carl Zeiss Jena")