V.Urbonas dar nenori rizikuoti L.Kochanausko sveikata

„SMScredit.lt A lygos“ lyderiai „Trakai“ uostamiestyje du kartus pirmavo, tačiau abu sykius neišlaikė pranašumo ir sužaidė lygiosiomis su Klaipėdos „Atlantu“.

Treneris Valdas Urbonas teigė, kad rungtynės buvo kovingos bei konstatavo, jog šį kartą gynėjai nesužaidė taip, kaip įprastai.

„Kovingos lygiosios. Pirmame kėlinyje neblogai sekėsi kurti ir valdyti žaidimą. Turėjome rezultatą ir dar momentų. Pirmas „Atlanto“ išlyginamasis įvartis išmušė iš vėžių. Kažkiek atidavėme iniciatyvą, bet sugebėjome įmušti antrą įvartį.

Rungtynių gale antras išlyginamasis įvartis – nebuvo jėgų kažką persverti. Manau, kad kovingos lygiosios išvykoje. Atakoje žaidimas tenkina, kiek per daug darėme klaidų ginantis. Manau, kad tai nulėmė, jog nesugebėjome išsivežti pergalės“, – pasakojo strategas.

„Trakai“ rungtynėms registravo po sunkios traumos atsigavusį Luką Kochanauską, tačiau V. Urbonas į aikštę puolėjo šį sykį neišleido: „Nenorime skubinti to proceso, kadangi ir taip praleistas ilgas laikotarpis. Negalime rizikuoti žmogaus sveikata. Manau, kad kiekvieną dieną jis tvirtėja, tobulėja ir artimiausiu laiku jis turėtų grįžti į rikiuotę ir mums padėti aikštėje.“

Arūnas Klimavičius buvo kiek nusivylęs, jog komandai nepavyko išlaikyti rezultato, tačiau pripažino, kad galutinis rezultatas – dėsningas.

„Sakyčiau dėsningas rezultatas, nes ir „Atlantas“ turėjo momentų. Rezultatas toks, koks yra. Esame pirmoje vietoje, norisi pergalių ir likti tose pozicijose. Yra šioks toks apmaudas, bet reikia pagirti „Atlanto“ komandą – tikrai kovinga ir momentų pakankamai turėjo. Tikrai dėsningas rezultatas“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės gynėjas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė