Vyrų futsal rinktinė Šiaurės–Baltijos taurėje žais dėl trečios vietos © lff.lt nuotr.

Lietuvos vyrų futsal rinktinei nepavyko žengti į pirmą kartą rengiamo Šiaurės–Baltijos taurės turnyro finalą.

Pusfinalio dvikovoje Mičo Martičiaus komanda 2:6 (1:3) pralaimėjo gausiai palaikomiems turnyro šeimininkams danams. Sekmadienį lietuviai dėl trečios vietos žais su Norvegija, kuri kitame pusfinalyje 1:2 pralaimėjo latviams.

Dvikova dėl trečios vietos sekmadienį prasidės 15.15 val. Lietuvos laiku. Finale nuo 17.30 val. susitiks Danija ir Latvija.

Pusfinalio rungtynes Danijos rinktinė pradėjo aktyviai ir nuo pat vartų spausdama Lietuvos futbolininkus, tačiau šie sėkmingai gynėsi ir patys susikūrė keletą neprastų šansų, bet įmušti nepavyko.

Visgi, šeimininkų spaudimas galop davė vaisių – danai įpusėjus kėliniui ganėtinai greitai vieną po kito pelnė du įvarčius, vėliau pridėjo trečią ir atitrūko 3:0.

Albertas Voskunovičius likus žaisti pusę minutės savo įvarčiu rezultatą sušvelnino, tad ilsėtis komandos išėjo lietuviams atsiliekant 1:3.

Po pertraukos lietuviai puolime buvo aktyvesni, vis dažniau lankėsi prie Danijos ekipos vartų, tačiau susikurtų šansų išnaudoti jiems nepavyko.

Kėlinio pabaigoje lietuviai nusprendė žaisti be vartininko, tačiau vienos atakos metu savo aikštės pusėje prarado kamuolį, danai jį nukreipė į tuščius vartus ir iš esmės atsakė į paskutinius dar likusius klausimus. A. Voskunovičius po to dar sušvelnino atsilikimą, bet varžovai atsakė dar dviem smūgiais į tuščius vartus ir buvo patirta nesėkmė 2:6.