W. Szczesny pralaimėjo lažybas Lioneliui Messi © CHINE NOUVELLE/SIPA nuotr.

Vakar įvyko dramatiškos rungtynės C grupėje, kuriose 2:0 Argentinos rinktinė įveikė Lenkiją.

Pirmojo kėlinio pabaigoje įvyko ganėtinai kontraversiškas epizodas. Į Lenkijos vartus buvo paskirtas 11 m baudinys po to, kai Wojciechas Sczcesny sužaidė ne į kamuolį, o vietoj to pataikė į Lionelio Messi veidą.

Visgi kamuolys buvo jau užribyje, todėl lenkai buvo įsitikinę, kad tokios nuobaudos jie nesulauks.

Po rungtynių W. Sczcesny atskleidė, kad tuo metu, kuomet vyko VAR peržiūra, jis susilažino su Messi, kad nebus paskirtas 11 m baudinys.

„Prieš sprendimą susilažinau iš 100 eurų su Messi, kad 11 m baudinys nebus paskirtas. Pralošiau lažybas. Nežinau, ar tai yra leidžiama šia daryti, greičiausiai būsiu suspenduotas“, – šmaikščiai situaciją nupasakojo „Juventus“ vartų sargas.

Paklaustas, ar sumokės tuos 100 eurų argentiniečiui, W. Sczcesny atsakė: „Nesumokėsiu jam to 100 eurų. Manau, kad jis turi pakankamai pinigų.“

Vakar 32-ejų vartininkas buvo vienas iš Lenkijos rinktinės herojų, atvedusių rinktinę po 36 metų pertraukos į pasaulio čempionato atkrintamąsias.