"Werder" pateko į Vokietijos taurės finalą © Eurofootball.lt
Antruoju Vokietijos taurės finalo dalyviu šiandien, trečiadienį, tapo Bremeno "Werder" klubas, kuris išvykoje tik po 11 metrų baudinių serijos įveikė "Hamburg ekipą.

"%c00024" 1 - 1 Bremeno "%c00016"
(11 metrų baudiniai 1-3)
11' [0 - 1] Per Mertesacker
67' [1 - 1] Ivica Olic

90' iš aikštės pašalintas David Jarolim ("Hamburg")

Jau 11 mačo minutę "Werder" buvo priekyje - Diego baudos smūgis atsimušė į skersinį, bet pirmas prie kamuolio priššoko gynėjas Peras Mertesackeris bei pelnė įvartį.

Kiek vėliau abi komandos apsikeitė pavojingais smūgiais, tačiau ilsėtis išėjo esant rezultatui 1-0 "Werder" ekipos naudai.

Po pertraukos "Hamburg" suaktyvino žaidimą. Iš pradžių pavojingai smūgiavo Jonathanas Pitroipa, paskui ir Mladenas Petričius. 67 minutę šeimininkai pagaliau ir išlygino rezultatą, kai įvartį pelnė puolėjas Ivica Oličius.

Paskutinėmis mačo minutėmis "Hamburg" turėjo likti dešimtyje, kai už grubią pražangą prieš Mesuta Ozilą, raudoną kortelę prieš save išvydo Davidas Jarolimas.

Kadangi pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis, tad komandos žaidė pratęsima. Tačiau ir jame nugalėtojas nepaaiškėjo, tad teko mušti 11 metrų baudinius, kurie sėkmingiau susiklostė "Werder".

Taigi, turnyro finale gegužės 30 dieną Berlyno Olimpiniame stadione susikaus "Werder" bei Leverkuzeno "Bayer" klubai.