"Werder" sugrįžo į pirmąją poziciją © Eurofootball.lt
Po šeštadienį sužaistų 16-ojo turo susitikimų nauju Bundesligos lyderiu bent jau laikinai tapo "Werder" klubas, namuose 3-1 įveikęs "Hertha" bei tašku aplenkęs iki tol pirmavusią "Schalke" ekipą. Primename, jog Gelsenkircheno klubas turo mačą dar žais sekmadienį ir pergalės prieš "Nurnberg" atveju galės vėl susigrąžinti vienvaldžio lyderio poziciją.

Varžybose prieš "Hertha" klubą "Werder" išsiveržė į priekį po šiek tiek daugiau negu dvidešimties minučių, kai už J.Simuničiaus žaidimą ranka skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo puikiai rungtyniaujantis "Werder" naujokas Diego. Jau po dviejų minučių J.Simuničius ištaisė savo klaidą išlygindamas rezultatą bei pelnydamas antrąjį savo įvartį per 165-ias Bundesligos varžybas.

Tačiau Brėmeno ekipa nebuvo linkusi dalinti taškų namuose ir dar iki pertraukos vėl puikiai sužaidęs M.Klose pelnė du įvarčius ir įtvirtino savo klubo pranašumą. Po šio mačo neseniai Vokietijos mėnesio futbolininku išrinktas M.Klose pakilo į pirmąją vietą rezultatyviausių žaidėjų sąraše ir šiame sezone jau yra pasižymėjęs dešimt kartų.

Tuo tarpu kitiems pretendentams į titulą sekėsi prasčiau – "Stuttgart" penktadienį vakare vykusiame mače nepajėgė nugalėti absoliučių lygos autsaiderių "Mainz" ir varžybas baigė be įvarčių, o titulą ginantis "Bayern" po varžybų namuose prieš "Gladbach" taip pat turėjo tenkintis tašku.

Miuncheno klubas pirmavo nuo 22-osios minutės, kai tiksliu smūgiu galva, po Bastiano Schweinsteigerio baudos smūgio, pasižymėjo M.Demichelis, tačiau netrukus svečiai išlygino rezultatą ir jį išlaikę lygų iki mačo pabaigos. Įdomu tai, jog tragiškai nesėkmingai svečiuose rungtyniaujančiai "Gladbach" ekipai pavyko atimti taškus iš lygos čempionų klubo.

Sėkmingas turas buvo "Borussia" ekipai, kuri savo stadione išplėšė pergalę prieš "Wolfsburg". Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį jau per pridėtą teisėjo laiką iš artimos distancijos pelnė komandos atakų lyderis E.Smolarekas.

Tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir mačas Cotbuse, kur vietos "Cottbus" nusileido "Hannover" ekipai, kurios gretose po Jiri Stajnerio perdavimo iš krašto įvartį pelnė S.Cherundolo. Trys taškai leido "Hannover" pakilti į dešimtąją vietą, o sėkmingai sezoną pradėję lygos naujokai "Cottbus" dabar užima jau tik tryliktąją poziciją.

Rezultatai

"%c00209" 0 - 0 "%c00027"

"%c00100" 1 - 0 "%c00011"
90' [1 - 0] Ebi Smolarek

"%c00210" 0 - 0 "%c00008"

"%c00001" 1 - 1 "%c00103"
23' [1 - 0] Martin Demichelis
33' [1 - 1] Micheal Delura

"%c00010" 2 - 1 "%c00024"
5' [1 - 0] Christoph Dabrowski
42' [1 - 1] Daniel Ljuboja
70' [2 - 1] Zvjezdan Misimovic

80' Rafael van der Vaart ("Hamburger") pašalintas iš aikštes

"%c00309" 0 - 1 "%c00088"
22' [0 - 1] Steven Cherundolo

90' Arne Feick ("Cottbus") pašalintas iš aikštes

"%c00016" 3 - 1 "%c00105"
23' [1 - 0] Diego (11 m.)
25' [1 - 1] Josip Simunic
32' [2 - 1] Miroslav klose
40' [3 - 1] Miroslav Klose