"Werder" Vokietijos pirmenybes pradėjo pralaimėjimu © Eurofootball.lt
Šeštadienį tęsėsi Vokietijos "Bundesliga" čempionato pirmojo turo kovos.

Nesėkmingai naujasis sezonas prasidėjo šalies taurės laimėtojams "Werder" futbolininkams, kurie namuose 2-3 pralaimėjo Frankfurto "Eintracht" ekipai.

Svečiai priekyje buvo jau 7-ąją mačo minutę, kai Selimo Tebero perdavimu pasinaudojo puolėjas Ioannis Amanatidis. Visgi, jau netrukus Mesutas Ozilas rezultatą išlygino.

42 minutę "Eintracht" vėl buvo priekyje - tiksliu smūgiu vėlgi pasižymėjo I.Amanatidis. Tačiau "Werder" ir vėl gana greitai rezultatą išlygino - 44 minutę Boubacar Sanogo pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio.

Pergalingą įvartį svečiai pelnė 71 minutę, kai smūgiu iš arti pasižymėjo Martinas Feninas.

Ne itin gerai sezonas prasidėjo ir Leverkuzeno "Bayer" klubui, kuris svečiuose turėjo tenkintis lygiosiomis 2-2 prieš "Nurnberg" komandą.

Tuo tarpu pergales pirmame ture šventė Dortmundo "Borussia", Berlyno "Hertha" bei Gelzenkircheno "Schalke" klubai.

Bremeno "Werder" 2 - 3 Frankfurto "Eintracht"
7' [0 - 1] Ioannis Amanatidis
13' [1 - 1] Mesut Ozil
42' [1 - 2] Ioannis Amanatidis
44' [2 - 2] Boubacar Sanogo
71' [2 - 3] Martin Fenin

"Nurnberg" 1 - 2 Gelzenkircheno "Schalke"
35' [0 - 1] Kevin Kuranyi
50' [0 - 2] Kevin Kuranyi
87' [1 - 2] Marek Mintal

"Mainz" 2 - 2 Leverkuseno "Bayer"
6' [1 - 0] Tim Hoogland
42' [1 - 1] Eren Derdiyok
44' [1 - 2] Stefen Kiessling
82' [2 - 2] Daniel Gunkel

Berlyno "Hertha" 1 - 0 "Hannover"
83' [1 - 0] Gojko Kacar

Dortmundo "Borussia" 1 - 0 "Koln"
75' [1 - 0] Marvin Matip (į savus vartus)

"Hoffenheim" 1 - 1 Miuncheno "Bayern"
25' [0 - 1] Ivica Olic
41' [1 - 1] Chinedu Obasi