„West Ham“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Everton“ ekipą © JumpStory nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiose rungtynėse „West Ham“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Everton“ vienuolikę.

„Plaktukai“ pirmąjame kėlinyje sukūrė daugiau pavojingų progų už savo oponentus. Viena iš jų jiems pavyko pasinaudoti 32 minutę. Aaronas Cresswellas fantastišku baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

Antrame kėlinyje „Irisai“ sugebėjo išlyginti rezultatą. 53 minutę Masonas Holgate‘as pabandė savo laimę smūgiuodamas iš toli ir su rikošeto pagalba kamuolys atsidūrė vartuose.

Vis gi, rezultatas lygus vos 5 minutes. „West Ham“ krašto puolėjas Jarrodas Bowenas pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:1.

65 minutę Franko Lampardo auklėtiniai dar labiau apsisunkino sau užduotį išplėšti bent tašką šiose rungtynėse. „Irisų“ gynėjui Michaelui Keanui buvo parodyti raudona kortelė ir svečiai likusią rungtynių dalį užbaigė dešimtyje.

„Everton“ nerado savyje jėgų išlyginti rezultatą dar kartą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Po šių rungtynių, „Plaktukai“ bent kuriam laikui kyla į penktąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Everton“ lieka septynioliktoje vietoje.