"West Ham" pratęsė sutartis su dar dviem žaidėjais © Eurofootball.lt
Po to, kai "%c00248" pratęsė sutartį su saugu iš Izraelio Yossi Benayounu, Londono klubas taip pat pranešė, jog pratęsia kontraktus su dar dviem komandos futbolininkais – puolėju Marlonu Harewoodu bei vartininku Jimmy Walkeriu.

27 metų puolėjas po sėkmingo praėjusio sezono sutiko likti"plaktukų" gretose dar iki 2010–ųjų metų. M.Harewoodas praėjusiame"Premier" lygos sezone įmušė 14 įvarčių ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

"Aš patiriu malonumą žaisdamas"West Ham" klube, ir tai yra vieta, kur aš noriu likti."- oficialiai klubo svetainei sakė futbolininkas.

Dar vienam sezonui – iki 2008–ųjų - kontraktą pratęsė ir 33 metų vartininkas Jimmy Walkeris. Jis yra patenkintas galimybe toliau atstovauti Londono klubui nepaisant to, kad yra tik trečiasis komandos vartininkas po Roy‘aus Carrollo ir Roberto Greeno.

"Aš suprantu, kad už mane yra du geresni vartų sargai, tačiau džiaugiuosi būdamas čia. Tikiuosi, mes visi galime padėti komandai sėkmingai pasirodyti šiame sezone," - kalbėjo vartininkas bei pridūrė, kad jo šilti santykiai su sirgaliais buvo viena pagrindinių priežasčių likti klube dar metams.

Geriausi J.Walkerio metai prabėgo"Walsall" klube, kuris šiuo metu rungtyniauja ketvirtojoje pagal pajėgumą Anglijos lygoje.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė