Willianas: "Nemanau, kad pratęsiu kontraktą su "Chelsea" © JumpStory

Londono "Chelsea" krašto puolėjas Willianas ne kartą minėjo, kad norėtų pasirašyti naują kontraktą su dabartiniu savo klubu, tačiau panašu, jog tai neiįvyks.

Dabartinė 31-erių brazilo sutartis baigs galioti šią vasarą, o pats futbolininkas pripažino, kad derybos dėl naujo kontrakto yra nutrūkusios.

"Laikas, praleistas "Chelsea" klube, buvo fantastiškas. Aš sukūriau ypatingą ryšį su fanais ir žmonėmis, kurie dirba klube.

Visi žino, kad mano sutartis baigs galioti po kelių mėnesių ir nepanašu, kad pavyks susitarti dėl jos pratęsimo. Nemanau, kad pratęsiu kontraktą su "Chelsea", nes man buvo pasiūlyta dviejų metų sutartis, o aš noriu bent metais ilgesnės. Viskas ties čia ir nutrūko.

Po to laiko nebevyko jokios derybos. Klubas pasakė, kad negali pasiūlyti ilgesnės sutarties, todėl sunku tikėtis susitarimo, tačiau niekada nežinai, kas gali nutikti.

Nežinome, kas nutiks artimiausiu metu. Galbūt, netikėtai pasieksime susitarimą, tačiau galiu pasakyti, jog mano kontraktas artėja prie pabaigos ir esu pasiruošęs kalbėtis su visais klubais", - bendraudamas su "Fox Sports" kalbėjo Willianas.

Brazilas šį sezoną sužaidė 37 rungtynes, per kurias pelnė 7 įvarčius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 6 2
 • Neck

  Ir gerai.. senai jau reikejo taves atsikratyt..

  • -11
 • Neck

  Ir gerai.. senai jau reikejo taves atsikratyt..

  • -11
 • Neck

  Ir gerai.. senai jau reikejo taves atsikratyt..

  • -11

Kitos naujienos