"Wolfsburg" pralaimėjimas Vokietijoje © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį vyko paskutinės dvi 29-tojo turo rungtynės.

Pralaimėjimą, po net dešimties pergalių iš eilės, patyrė lyderis "Wolfsburg" klubas, kuris svečiuose turėjo pripažinti "Cottbus" pranašumą 0-2.

Po gana atkaklaus pirmojo kėlinio rezutatas nepakito. Pirmasis įvartis buvo pelnytas 72 minutę - po tikslaus Ivica Ilievo perdavimo pasižymėjo Dimitataras Rangelovas.

Svečiai bandė lyginti rezultatą, tačiau galutinai jų viltis sužlugdė tikslus Ervino Skerla smūgis 86 mačo minutę. "Wolfsburg" pralaimėjo ir prieš antroje vietoje esančią Berlyno "Hertha" pirmauja tik dviem taškais.

Kitame dienos mače nugalėtojas nepaaiškėjo. Dvikova tarp "Gladbach" bei Bielefeldo "Arminia" komandų baigėsi taikiai 1-1.

"Cottbus" 2 - 0 "Wolfsburg"
72' [1 - 0] Dimitar Rangelov
86' [2 - 0] Ervin Skela

"Gladbach" 1 - 1 Bielefeldo "Arminia"
13' [1 - 0] Karim Matmour
33' [1 - 1] Robert Tesche