X.Alonso "Bayern" klube taikosi į trečią Čempionų lygos trofėjų
Miuncheno "Bayern" naujokas Xabi Alonso pripažino, kad pagrindinis jo tikslas šiame klube yra laimėti UEFA Čempionų lygą. Praėjusią savaitę kiek netikėtai 32-ejų metų ispanas paliko Madrido "Real" ir persikėlė į Bavarijos ekipą. X.Alonso jau spėjo debiutuoti Vokietijoje, tačiau susitikimas su "Schalke" pasibaigė ne itin sėkmingai - lygiosiomis. "Būtų svajonės išsipildymas, jei pavyktų laimėti Čempionų lyga su trečia komanda", - pasakojo saugas. "Buvau sujaudintas debiutu "Bayern" klube. Nustebau, kai turėjau žaisti jau pirmosiose savo rungtynėse ir, manau, kad debiutas nebuvo blogas" - pridūrė X.Alonso. Buvęs Ispanijos rinktinės narys jau sykį laimėjo Čempionų lygą su "Liverpool" ir "Real".
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...