Xavi įvardino pavojingiausią "Juventus" žaidėją © JumpStory nuotr.

"Barcelona" legenda Xavi laukia buvusio klubo akistatos su Turino "Juventus" klubu bei įvardino futbolininką, galintį sukelti katalonams daugiausiai problemų.

Tai - 23-ejų metų snaiperis Paulo Dybala, kurį saugas vieną dieną norėtų matyti ir Ispanijos čempionų gretose.

Lionelio Messi komandos draugas Argentinos rinktinėje išskirtinio dėmesio nusipelnė dėl to, jog šį sezoną visuose turnyruose jau pasižymėjo 14 įvarčių bei aštuoniais rezultatyviais perdavimais.

"Sakyčiau, kad talentingiausias "Juventus" komandos narys yra Dybala", - Xavi pasakojo portalui Goal.com

"Higuainas taip pat bet kada gali primušti įvarčių, bet manau, kad Dybala išsiskiria kaip talentingiausias "Juvės" žaidėjas."

"Jeigu galėčiau pasiimti bet kurį "Juvės" futbolininką į "Barcą", žinoma, jog atgal pasiimčiau Dani Alvesą. Jis nusprendė išvykti, tačiau man jis yra geriausias dabar žaidžiantis dešiniojo krašto gynėjas pasaulyje, o "Barcai" jo labai trūksta."

"Dybala, pavyzdžiui, būtų puikus variantas "Barcai" ateityje, bet tai yra sudėtinga, "Barca" šiuo metu turi praktiškai geriausius žaidėjus pasaulyje, taigi, patobulėti šioje srityje yra sunku."

Xavi taip pat pridūrė, jog šios dvikovos favoritais laiko katalonus, tačiau "Juventus" futbolininkai jiems tikrai gali pridaryti problemų. Pirmoji ekipų akistata UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje prasidės jau po kelių valandų.