Z.Ibrahimovičius atsisako atstovauti rinktinei © Eurofootball.lt
Vasarą skęstantį Turino "Juventus" laivą palikęs ir į Milano "%c00037" persikėlęs puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius (%p02780) atsisakė atstovauti Švedijos rinktinei sekančiose dvejose atrankos į 2008-ųjų metų Europos čempionatą rungtynėse po to, kai prieš praėjusias rungtynes buvo pašalintas iš rinktinės už drausmės nesilaikymą.

Z.Ibrahimovičius, "Nantes" saugas Christianas Wilhelmssonas ir "Aston Villa" gynėjas Olofas Mellbergas rugsėjo ketvirtą dieną buvo išvaryti iš stovyklos rinktinės trenerio Larso Lagerbacko sprendimu, todėl praleido pirmąsias atrankos rungtynes rugsėjo 6 dieną su Lichtenšteinu, kurias švedai laimėjo 3-1.

"Nemanau, kad galiu ką nors įkalbėti žaisti rinktinėje, arba pagal FIFA taisykles priversti tai padaryti," - pranešime spaudai teigė L.Lagerbackas.

Z.Ibrahimovičius tikrai praleis spalio 7 dieną vyksiančias rungtynes namuose su Ispanijos rinktine ir po keturių dienų svečiuose vyksiančią dvikovą su Islandija. Kiti du išvaryti žaidėjai - C.Wilhelmssonas ir O.Mellbergas - Švedijos futbolo asociacijos teigimu rungtynėse žais.

"Jei žaidėjas nenori žaisti dėl bet kokios priežasties, nematau priežasties versti tai daryti, - kalbėjo Švedijos rinktinės strategas. - Tada geriau leisiu žaisti žaidėjui, kuris yra pasiruošęs atsiduoti visu 100 procentų."

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė