Ž.Karčemarskas padėjo "Dinamo" išlipti iš iškritimo zonos © Eurofootball.lt
Penktadienį vakare buvo sužaisti dveji Rusijos Premier lygos 23-ojo turo susitikimai. Maskvos “Dinamo” namuose minimaliu rezultatu nugalėjo Nalčiko “Spartak” ir išlipo iš iškritimo zonos, o absoliutus lygos autsaideris Jaroslavlio “Shinnik” namuose turėjo pripažinti Vladivostoko “Luch-Energia” pranašumą.

Maskvoje susitiko ne geriausius laikus išgyvenantis “Dinamo” bei visus tikslus šiame sezone pasiekęs Nalčiko “Spartak”. Pirmosios minutės pasižymėjo “Dinamo” aktyvumu, po kurio laiko atsigavo ir svečiai, bet didesnio pavojaus prie Ž. Karčemarsko vartų jie nesukūrė.

Rungtynių eiga pasidarė nuobodoka ir atrodė, kad komandos kovoja ne vieną prieš kitą, o pačios su savimi. Vis dėl to Nalčiko “Spartak” sukūrė bene pavojingiausią pirmojo kėlinio epizodą. Priešais “Dinamo” vartus buvo skirtas baudos smūgis, kurį R. Mostovojus nutarė paversti įvarčiu, tačiau puikiai sužaidė Ž. Karčemarskas, atmušęs kamuolį tiesiai vienam iš varžovų po kojomis, kuris neįmanomu būdu nepataikė į vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai aktyviai. “Dinamo” spaudė savo varžovus, o tuo tarpu “Spartak” bandė laimės ieškoti kontratakose, ir turėjo vieną progą, tačiau pelnyti įvartį sutrukdė Ž. Karčemarskas. Galiausiai “Dinamo” spaudimas pasiteisino - I. Semšovas gavęs kamuolį dešiniajame krašte aukštu perdavimo surado D. Chochlovą, kuris galva pelnė [link="http://videogoals2006.narod.ru/russia2006_23_dinamo_nalchik_1-0.zip"]įvartį[/link].

Likusi rungtynių dalis niekuo ypatingu neįsiminė, tik pati rungtynių pabaiga, kai Ž. Kačemarskas atmušė kamuolį skriejantį į viršutinį vartų kampą. Rezultatu 1-0 nugalėjo “Dinamo” ir tokiu būdu bent jau kuriam laikui paliko iškritimo zoną.

Beje, vakar Rusijos internetinėje žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, jog “Dinamo” pasirašė sutartį su 29 metų “Torpedo” vartininku D. Borodinu, tačiau reikia tikėtis, kad puikiai žaisdamas Ž. Karčemarskas užsitarnavo “Dinamo” trenerių pasitikėjimą.

Kitame penktadienio mače susitiko Jaroslavlio “Shinnik” bei Vladivostoko “Luch-Energia”. Šeimininkai, kuriems po šio sezono tikriausiai teks atsisveikinti su “Premier” lyga, iš karto ėmėsi aktyvių veiksmų, tačiau pirmuoju šturmu nepavyko pelnyti įvarčio.

Svečiai gana greitai atsigavo ir organizavo sėkmingą ataką, po kurios džiaugėsi pirmuoju įvarčiu. Po A. Šešukovo perdavimo pasižymėjo G. Bazajevas. Likęs pirmojo kėlinio laikas pasižymėjo kova, kai priešininkai nesidrovėjo vienas kitą griauti.

Antrasis kėlinys prasidėjo keitimu “Luch” komandoje, o pirma pavojinga proga buvo sukurta tik 60-ąją minutę, kai A. Chazovas baudos aikštelėje smūgiavo į vartus, tačiau svečių vartininkas išgelbėjo savo komandą.

Nors “Shinnik” stengėsi bet aikštėje dominavo “Luch” futbolininkai, kurie keturių minučių intervale sugebėjo pelnyti dar du įvarčius. 84-ąją minutę “Shinnik” sugebėjo įmušti “garbės” įvartį, tačiau tuo ir baigėsi “Shinnik” sugebėjimai. Rezultatu 1-3 pergale džiaugėsi svečiai iš Vladivostoko.

23 turo penktadienio rungtynių statistika

“%c00110” 1 – 0 “%c00286”
70’ [1 - 0] Dmitriy Khokhlov

Ž. Karčemarskas (“Dinamo”) žaidė visas rungtynes, o R. Poškus (“Dinamo”) rungtynėms registruotas nebuvo.

“%c00076” 1 – 3 “%c00287”
17’ [0 - 1] Georgiy Bazayev
76’ [0 - 2] Dmitriy Smirnov
80’ [0 - 3] Dmitriy Semochko
84’ [1 - 3] Anton Khazov