"Žalgirio" ir "Sūduvos" mače užfiksuotos nulinės lygiosios © Eurofootball.lt
Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse Vilniaus Žalgirio stadione vietos "Žalgiris" priėmė turnyrinės lentelės kaimynę Marijampolės "Sūduvos" ekipą. Atkakliai vykusiose rungtynėse nei vienai nei kitai ekipai nepavyko pasižymėti ir mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 1010 žiūrovų
Teisėjas - Vitalijus Kazlauskas
"%c00032" 0 - 0 "%c00125"

"Žalgiris": Šetkus; Aleksa, Gražiūnas, I.Steško, Rukštelė; Lemežis, Poderis, Miliškevičius (81` Deveika), Puotkalis (79` Choruži); Morinas, Labukas

"Sūduva": Padimanskas; D.Čigladze, Mikuckis, Gvildys, Samusiovas; V.Slavickas (65` B.Čigladze), Miklinevičius, Jasaitis, Maciulevičius, G.Slavickas; Sagna (73` Cordeiro)

"Žalgiriui" šiose rungtynėse negalėjo padėti kojos traumą rungtynėse prieš "Vėtrą" gavęs gynėjas Marius Kazlauskas. Susitikimą abi ekipos pradėjo aktyviai ir pirmoji kiek pavojingesnė proga buvo užfiksuota 4-ąją minutę, kai buvęs Vilniaus klubo saugas Karolis Jasaitis pabandė laimę iš toli, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. Po penkių minučių Giedrius Slavickas prasimetė kamuolį į "Žalgirio" baudos aikštelę, tačiau uždelsė smūgiuoti ir perdavė kamuolį Cristianui Sagnai, kuris iš patogios padėties nesugebėjo į jį pataikyti.[imgck]http://www.eurofootball.lt/img/news/zalgiris-suduva/1.jpg[comment]Skiriamas baudos smūgis į "Sūduvos" vartus[/comment]

Pirmąsias 10 minučių "Sūduva" atakavo daugiau, tuo tarpu "Žalgiris" pirmąją pavojingą progą susikūrė 12-ąją minutę, kai Igoris Morinas baudos aikštelėje gavo perdavimą, tačiau nesugebėjo susistabdyti kamuolio ir "Sūduvos" vartininkas Gytis Padimanskas likvidavo pavojų.

[imgcr]http://www.eurofootball.lt/img/news/zalgiris-suduva/2.jpg[comment]Kova marijampoliečių baudos aikštelėje[/comment]14-ąją minutę Darius Maciulevičius gavęs puikų perdavimą pabėgo nuo vilniečių gynėjų, tačiau nesugebėjo laiku smūgiuoti ir prarado kamuolį. Po minutės prie Marijampolės ekipos vartų buvo skirtas baudos smūgis, po kurio nuo žemės atšokęs ir niekieno nepaliestas kamuolys pataikė į G.Padimansko ginamų vartų skersinį.

Sužaidus maždaug 20 minučių D.Maciulevičius įsiveržė į baudos aikštelę, perdavė kamuolį G.Slavickui, tačiau šis nesugebėjo priimti perdavimo. Po poros minučių pavojingas epizodas buvo užfiksuotas jau "Sūduvos" baudos aikštelėje - I.Morinas pabėgęs nuo gynėjų gavo perdavimą, tačiau nesugebėjo pavyti kamuolio. Po minutės tas pats I.Morinas atsidūrė baudos aikštelėje ir smūgiavo į vartus, bet G.Padimanskas gelbėjo savo komandą.

25-ą minutę retą progą pasižymėti gavo "Sūduvos" legionierius C.Sagna, tačiau mušė šalia vartų. Kitos atakos metu "Sūduva" pakelė kampinį ir žalgiriečiams atsimušus kamuolys atsidūrė pas K.Jasaitį, kurio galingai iš 25 metrų smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį ir atsidūrė pas M.Samusiovas, tačiau jo smūgį atremė "Žalgirio" vartininkas Ernestas Šetkus.

Paskutiniąsias dešimt pirmojo kėlinio minučių abiejų ekipų žaidimas tapo kiek ramesnis ir pirmasis kėlinys taip ir baigėsi švieslentėje degant lygiam rezultatui 0-0.

Antrąją rungtynių dalį aktyviau pradėjo "Žalgirio" futbolininkai, tačiau pirmąją progą pasižymėti vėl turėjo marijampoliečiai. 46-ąją minutę Vaidas Slavickas prasiveržė kairiuoju kraštu ir pavojingai perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau ten jo niekas nelaukė.[imgck]http://www.eurofootball.lt/img/news/zalgiris-suduva/3.jpg[comment]M.Samusiovas kovoja dėl kamuolio[/comment]

Vėliau žaidimas aprimo ir abi ekipos didžiąją laiko dalį praleido aikštės viduryje. 65-ąją minutę žalgirietis Eimantas Poderis pabandė laimę iš toli, tačiau ir vėl mušė virš vartų. Dar po dviejų minučių tas pats E.Poderis pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau jo bandymą atrėmė vartininkas.

[imgcr]http://www.eurofootball.lt/img/news/zalgiris-suduva/4.jpg[comment]Rungtynių metu netrūko įtampos[/comment]Rungtynėms artėjant į pabaigą abi ekipos siekė įmušti įvartį ir ėmė dažniau atakuoti. 75-ą minutę V.Slavickas pakėlė kampinį ir M.Samusiovas pabandė techniškai sužaisti kulnu, tačiau pataikė tiesiai į gynėją. Dar po keturių minučių pavojingą baudos smūgį atliko D.Maciulevičius, tačiau kamuolys vėl praskriejo šalia vartų. "Žalgiris" taip pat atsakė pavojingu išpuoliu, bet iš aštraus kampo Tadas Labukas stipriai smūgiavo pro šalį.

Po kelių minučių V.Slavickas pakėlė dar vieną kampinį, tačiau M.Samusiovas galva smūgiavo netaikliai. Paskutines kėlinio minutes abi ekipos praleido aktyviai atakuodamos, tačiau tiek vienos tiek kitos ekipos žaidėjams pritrūko tikslumo. Susitikimas taip ir baigėsi abiems klubams ne itin naudingomis nulinėmis lygiosiomis.