„Žalgirio“ startas A lygoje – pergalingas © fkzalgiris.lt nuotr./E. Žaldario nuotr.

„TOPsport A lygos“ 1-ojo turo sekmadienio kovos Marijampolėje prasidėjo Alytaus „Dainavos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ susitikimu. Solidžiau pirmame kėlinyje atrodę vilniečiai nugalėjo rezultatu 1:0 (1:0).

Pačioje mačo pradžioje į priekį buvo pabėgęs Davoras Rakičius, visgi, Younnas Zohory puolėjo bandymą smūgiuoti spėjo nuslopinti. Kitoje aikštės pusėje Meinardas Mikulėnas privertė komandą gelbėti Volodymyrą Krynskį, netrukus itin dėkingai atšokusio kamuolio į vartus nenukreipė Nikola Petkovičius.

„Dainavai“ teko atlikti priverstinį keitimą – smūgį kamuoliu gavusį Laminą Jawara pakeitė Renatas Banevičius. 27-ąją minutę žaidybinį pranašumą žalgiriečiai pavertė įvarčiu, kai vienu lietimu tiksliai kamuolį į vartus nukreipė Ovidijus Verbickas. Kiek vėliau saugas galėjo džiaugtis dubliu, bet nuo jo bandymo apsigynė V. Krynskis.

Kėliniui artėjant į pabaigą dainaviečiai surengė aštresnį išpuolį. Progą tolimam smūgiui susikūrė Artiomas Baftalovskis, ukrainiečio spirtą kamuolį sugavo „Žalgirio“ gretose debiutavęs vartininkas Arpadas Tordai.

Po pertraukos abi ekipos turėjo mažiau progų. 76-ąją minutę kitas debiutantas Leandro Fernandesas surado O. Verbicką, nuo jo atakos apsigynė V. Krynskis. Artėjant akistatai į pabaigą, „Dainava“ susikūrė geriausią šansą – Aaronas Olugbogi atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Ignas Kružikas galva smūgiavo greta virpsto.

„Žalgiris“, metęs į kovą ir jauną puolėją Patriką Matyžonoką, atsilaikė ir su 3 taškais pakilo į turnyro lentelės viršūnę.