"Žalgirio" žvaigždė A. Kaludjerovičius sudomino Tailando klubą

Geriausias 2016 m. Lietuvos futbolo čempionato snaiperis, FK „Žalgirio“ puolėjas Andrija Kaludjerovičius pirmadienį nepasirodys pirmoje komandos treniruotėje. 29 metų serbas artimiausiu metu lankysis Tailande ir derėsis su Bankoko „Port FC“ klubu.

A.Kaludjerovičius į „Žalgirį“ atvyko praėjusių metų birželį. Jis „SMScredit.lt A lyga“ pirmenybėse sužaidė 19 rungtynių ir įmušė 20 įvarčių, dar tris kartus kartus pasižymėjo 2016 m. Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyre. Kartu su „Žalgiriu“ A.Kaludjerovičius tapo šalies čempionu ir iškovojo taurę.

Pasibaigus sezonui pajėgiausio Lietuvos futbolo klubo puolėjas sulaukė pasiūlymo iš Tailando. Rezultatyviausio „SMScredit.lt A lyga“ čempionato žaidėjo paslaugomis susidomėjo Bankoko „Port FC“. Pernai ši ekipa žaidė pirmoje Tailando futbolo lygoje, užėmė trečią vietą ir iškopė į aukščiausią divizioną. A.Kaludjerovičius antradienį Tailande turėtų susitikti su „Port FC“ klubo vadovais.

Ar 29 metų puolėjas kelsis į Tailandą, ar liks „Žalgiryje“ turėtų paaiškėti per artimiausias keletą dienų.