Šalių sutarimu išsiskyrė Vilniaus „Žalgirio” ir atletinio rengimo trenerio Mariaus Čeliausko keliai.
Fizinio rengimo specialistas „Žalgirio” trenerių štabe darbą pradėjo prieš 2018 m. sezoną, kai žalgiriečių vyriausiuoju treneriu tapo Aurelijus Skarbalius.
Šilutiškis nuo 2011 m. dirbo Nacionalinėje futbolo akademijoje, o nauja M. Čeliausko karjeros stotele tapo Lietuvos futbolo federacija. Čia jis dirbs su nacionalinėmis rinktinėmis, taip pat bus atsakingas už jaunųjų fizinio rengimo trenerių tobulėjimą.
„Žalgiris” dėkoja už darbą kartu siekiant tikslų ir linki sėkmės naujuose karjeros iššūkiuose.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą