„Žalgiris“ auksinę intrigą išlaikys iki paskutiniojo turo © JumpStory nuotr.

Vieną iš lengvesnių pergalių šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone iškovojo Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai 19-ojo turo akistatoje svečiuose 4:0 (1:0) patiesė šiemet visus tris kartus prieš tai kaip reikiant į atlapus į kibusią Gargždų „Bangą“.

Klampiame pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų progų nesukūrė, tiesa, vilniečiai savo šansu pasinaudojo. 13-ąją minutę po pakelto kampinio baudos aikštelėje dvikovą prieš varžovą laimėjęs Ivanas Tatomirovičius sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus.

Serbas šiame A lygos sezone pasižymėjo jau trečią kartą.

Antro kėlinio pradžioje gargždiškiai kiek suaktyvėjo, tačiau per dvi minutes gavo porą skaudžių smūgių. 66-ąją minutę puikiu smūgiu vienu lietimu įvartį pelnė Liviu Antalis, o dar po minutės 11-uoju taikliu šūviu šio sezono Lietuvos čempionate džiaugėsi Hugo Videmontas.

Akistatos finiše „Žalgiris“ kamuolį į „Bangos“ vartus pasiuntė ir ketvirtą kartą – nepriekaištingai smūgiavo ir savo įvarčių sąskaitą sostinės klube atsidarė Karlo Kamenaras.

„Žalgiris“ po šios pergalės susilygino su Marijampolės „Sūduva“ ir turi po 42 taškus.

„Bangos“ kraityje – ketvirtas pralaimėjimas iš eilės, 15 taškų bei vis dar išlaikoma 4-oji vieta.