Paskutinis 14-ojo TOPLYGOS turo susitikimas įvyko Galinės kaime, kur namų šeimininkai nugalėjo savo tvirtovėje. Vilniaus rajono „TransINVEST“ minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) pranoko Vilniaus „Žalgirį“.
Per pirmąsias 15 minučių Carlosas Olsesas nutraukė pavojingą Mykola Musolitino perdavimą, svečiai atsakė pavojingu smūgiu virš vartų, kurį atliko Klaudijus Upstas, 17-ąją minutę Jehoras Glušačius atiko bandymą greta vartų stačiakampio.
Žalgiriečių gaisrą gesinti teko 35-ąją minutę, kai Saba Mamacašvili atliko stiprų perdavimą Liviu Antalio link, kelią įvarčiui užkirto Ričardas Šveikauskas. Jau kitoje atakoje įspūdingą epizodą sukūrė Xabi Auzmendi, kuris būdamas toli nuo vartų perkėlė C. Olsesą bei savo ekipą išvedė į priekį.
Savąjį šansą pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo ir J. Glušačius, šįkart ukrainietis pataikė į išorinę vartų tinklo pusę, vėliau X. Auzmendi nepavyko pramužti C. Olseso ginamų vartų. 59-ąją minutę baudinio nerealizavo Stefanas Miloševičius – po S. Mamacašvilio pražangos baudos aikštelėje prie 11 metrų atžymos stojęs juodkalnietis kamuolį sukirto su skersiniu.
Deividas Šešplaukis sukūrė nuostabią progą komandos draugui, visgi, Nikola Petkovičius vienos geriausių progų susitikime neišnaudojo. 78-ąją minutę Bryanas Teixeira rengė greitą ataką, kamuolys skriejo į vartų konstrukciją.
87-ąją minutę M. Musolotinas prasiveržęs dešiniuoju kraštu surado S. Miloševičių, puolėjas kamuolio galva iš geros padėties į vartų tinklą nepasiuntė.
Pasibaigus 14-ajam TOPLYGOS turui „TransINVEST“ su 25 taškais pakilo į 2-ąją turnyro lentelės poziciją, „Žalgiris“, savio sąskaitoje turintis 19 taškų, rikiuojasi penktas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Pamenu kaip dabartine Zalgirio valdzia pyle pamazgas ant bobos su Ceburinu, kad nesugeba dominuoti Lietuvoje turedami viena didziausiu biudzetu. Kai patys atsisedo - pamate, kad neviskas taip paprasta. Prie Ceburino bent vietiniam fronte buvo kazkoks tai teigiamas rezultatas. Dabar komanda palikusi pajuokos objektu ir kol neateis zmones bent kiek ismanantys futbola, tol degradacija tesis.
5 vieta megeju lygoje prilygtu stebuklui, stenant toki antifutbola, atejo i kluba klounai ir nuskandino komanda, cemodanai smoge tiems meciusiems per snuki, antru galu
Atrodo, kad flagmanui gresia legendinio Ekrano likimas
Įdomu kiek kantrybės turės tautos vadas
Transinvestai stebina kaip reikalas, o papildu karaliui reiktu pinigine labiau atverti ir oisvaryti antrarusius legionierius pagaliau
Visiskas chaosas ir nesuprantami veiksksmai is Zalgirio vadovybes puses. Gerai, vienas is komentatoriu paminejo, kad Ceburinas dar kazkokius padorius rezultatus parodydavo su komanda....Visokiu dalyku ten buvo, bet dabartiniai rezultatai tragiski ir deja vadovybei absoliuciai DZIN...Su Transais zaidimas buvo tragiskas, ir is zaideju nesimate jokios motivacijos. . Kiek jie dar Kendysha su Antaliu laikys??? Pagarba jiems, bet ju laikas jau praeity...Ir deja, tas Mamacashvilis labai gadino vaizda nesuspedamas apsiginti....Liudniausia, kad Skerla duodamas interviu, eilini karta teisinosi, kad jis negali nieko padaryti ir nezino kodel tokie rezultai...Silpnas jis treneris, negalintis suvaldyti komanda ...Reikia labai rimtu permainu...
As neisivaizduoju ka sitie nabagai veiks uefa atrankoje, juos jau pirmame etape volu pervaziuos koks koks Gibraltaro, ar San Marino megeju klubas. Skerla gryzk prie jaunimo rinktines reikalu, nesitepk ranku i s.... cia jau toli grazu ne tas Zalgiris
Pietu iv tai kazkas apgailetino, komanda sudinai losia, ir kad ar geresne ataka, ar varzovai puola, jie ta pacia sudina melodija dainuoja kazkokias ciastuskas. Zinot jau svilpimas pries varzovus ir savu palaikymas plojant, uzvedant n kartu geriau nei tas duokim garo kolektyvas
Tai ko norėt, kai už vairo stovi gerokai po vidurio amžiaus krizės kamuojamas impotentas. Nu tam tipui tikrai kažkas su pasitikėjimu: prisipiro brangių mašinų, mocą, bandė būt didžėjum, dabar įsivaizduoja futbolo specialistu... Panašu, kad vyrutis labai stipriai kažko stokoja ir šitaip bando kompensuoti - o kenčia Žalgiris
Atrodo, kad flagmanui gresia legendinio Ekrano likimas
Įdomu kiek kantrybės turės tautos vadas
5 vieta megeju lygoje prilygtu stebuklui, stenant toki antifutbola, atejo i kluba klounai ir nuskandino komanda, cemodanai smoge tiems meciusiems per snuki, antru galu
Transinvestai stebina kaip reikalas, o papildu karaliui reiktu pinigine labiau atverti ir oisvaryti antrarusius legionierius pagaliau
Pamenu kaip dabartine Zalgirio valdzia pyle pamazgas ant bobos su Ceburinu, kad nesugeba dominuoti Lietuvoje turedami viena didziausiu biudzetu. Kai patys atsisedo - pamate, kad neviskas taip paprasta. Prie Ceburino bent vietiniam fronte buvo kazkoks tai teigiamas rezultatas. Dabar komanda palikusi pajuokos objektu ir kol neateis zmones bent kiek ismanantys futbola, tol degradacija tesis.
Atrodo, kad flagmanui gresia legendinio Ekrano likimas
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą