„Žalgiris“ palaužė „Hegelmann“ ekipą © alyga.lt nuotr.

Paskutinės 8-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės įvyko sostinėje, kur pergalę minimaliu skirtumu šventė žaliai balti.

Po keitimo išėję žalgiriečiai jau kitą rungtynių minutę prisidėjo prie vienintelio mačo įvarčio, kuris leido Vilniaus „Žalgiriui“ į savo sąskaitą įsirašyti 3 taškus – dvikova baigėsi rezultatu 1:0 (0:0).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė geromis progomis – „Žalgirio“ gretose 2 pavojingus smūgius atliko po traumos grįžęs Mathiasas Oyewusi, tuo tarpu Kauno rajono „Hegelmann“ atstovas Thompsonas Gavi buvo atsidūręs prieš varžovų vartininką, tačiau nei vieni, nei kiti įvarčio nepelnė.

Vėliau rungtynės klostėsi ramiau, bet 35-ąją minutę Tomo Švedkausko saugomiems vartams grėsmę ir vėl kėlė M. Oyewusi, tačiau žalgiriečiui įvartį pelnyti sutrukdė varžovų vartininkas. Po kelių epizodų namų aikštės šeimininkai kėlė kelis kampinius, visgi, pastarieji naudos nedavė.

Praėjus 10 minučių nuo antrojo kėlinio pradžios, dar vieną progą vėl turėjo M. Oyewusi – pastarasis gerai įkirto į baudos aikštelę, tačiau puolėjui pasižymėti nepavyko.

64-ąją rungtynių minutę po keitimo į aikštę išėję žaidėjai jau po minutės pirmaisiais lietimais prisidėjo prie žalgiriečių įvarčio – Ovidijus Verbickas atliko gerą perdavimą Romualdui Jansonui, pastarasis kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Po praleisto įvarčio aštriau atrodę ir į šturmą kilę „Hegelmann“ futbolininkai „Žalgirio“ gynybos taip ir nepralaužė. Finalinis teisėjo švilpukas skelbė žaliai baltų pergalę.

Po 8 turo vilniečiai su 14 taškų užima ketvirtąją „Optibet A lygos“ turnyro lentelės poziciją, o „Hegelmann“ su 9 taškais žengia septinti.