"Žalgiris" palaužė turnyrinės lentelės dugne esančią "Jonavą"

Jonavos“ futbolininkai po trejų rungtynių pertraukos pagaliau įmušė įvartį, bet nuo dar vienos nesėkmės jų tai neišgelbėjo. A lygos 12 turo rungtynėse namie jonaviečiai 1:2 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“.

Po apylygės rungtynių pradžios „Žalgirio“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir įsitaisė varžovų aikštės pusėje.

12 minutę Tomašas Šimkovičius puikiu perdavimu priekyje surado Livių Antalį, bet kamuolį spėjo išmušti savo pozicijas laiku palikęs vartininkas Guilherme Cioletti. Sužaidus pusę valandos, jis į kampinį nukreipė L. Antalio galva smūgiuotą kamuolį.

Savo tikslą žalgiriečiai pasiekė sužaidus 37 minutes. Tuomet vartininko Džiugo Bartkaus užmegztą kontrataką pratęsė T. Šimkovičius, o po L. Antalio perdavimo tiksliu smūgiu baigė Serge'as Nyuiadzis – 0:1.

Antrą kėlinį „Jonavos“ komanda pradėjo aktyviai. 54 minutę Lauryną Stonkų baudos aikštelėje pargriovė Marko Tomičius ir teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo bei rezultatą išlygino Ernestas Veliulis.

Išlyginę rezultatą šeimininkai ėmė dar intensyviau atakuoti, bet jų entuziazmą greitai prislopino antras varžovų įvartis. 67 minutę T. Šimkovičius atliko dar vieną gerą perdavimą L. Antaliui ir „Žalgirio“ rumunas šią kombinaciją baigė tiksliu smūgiu.

Per likusias rungtynių minutes vilniečiai kontroliavo situaciją aikštėje ir išsaugojo pergalingą rezultatą, atrėmę savo oponentų atakas.

Po šios pergalės „Žalgiris“ iki 8 taškų sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderės Marijampolės „Sūduvos“. Tuo metu „Jonavos“ krizė aštrėja. Per pastaruosius 4 turus tik tašką pelnę jonaviečiai lieka paskutinėje vietoje.