„Žalgiris“ pergalę Panevėžyje pasiekė identišku scenarijumi © E. Žaldario nuotr.

Šįvakar FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato 12-ojo turo rungtynes namuose žaidė su Vilniaus „Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 1:2 (0:0).

Panevėžiečiai nepabūgo tituluotų varžovų ir susitikimo pradžioje aikštėje vyko lygus žaidimas.

10-ąją mačo minutę šeimininkai surengė pavojingą ataką, bet po Ernesto Veliulio perdavimo Sebastianas Vasquezas iš dėkingos situacijos nesugebėjo atlikti tinkamo smūgio.

Po penkių minučių jau vilniečiai turėjo puikią galimybę pasižymėti, bet ja nepasinaudojo.

25-ąją rungtynių minutę šeimininkai surengė puikią ataką. Iš pradžių po Sebastiano Vasquezo smūgio savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo „Žalgirio“ vartininkas Martinas Berkovecas, o po akimirkos Igno Kružiko smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vilniečių vartų virpsto.

Nė kiek žaidimu nenusileidę pirmajame kėlinyje šalies vicečmpionams panevėžiečiai savo kovingu žaidimu nusipelnė gausių žiūrovų ovacijų. Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė skaičiai 0:0.

Antrojo kėlinio pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo. Aistringai žiūrovų palaikomi panevėžiečiai ryžtingai kovojo su vilniečiais.

Vis dėlto, po pertraukos „Žalgirio“ futbolininkams pavyko pasižymėti du kartus aštuonių minučių intervale.

59-ąją mačo minutę Hugo Videmontas baudos aikštelėje gražiai suklaidino varžovą ir nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą ir išvedė svečių ekipą į priekį.

Praleidę kiek netikėtą įvartį „Panevėžio“ futbolininkai kurį laiką buvo priversti atsitraukti prie savo vartų, o vilniečiai greitai dar labiau padidino savo persvarą. Liviu Antalis iššoko vienas prieš vartininką Rafaelį Broetto ir užtikrintai jį nuginklavo.

80-ąją susitikimo minutę „Panevėžio“ komandai pavyko sušvelninti rezultatą iki minimumo. Po keitimo aikštėje pasirodęs Kotaro Amemiya baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į svečių ekipos vartus.

Įmušę įvartį aikštės šeimininkai ir toliau žaidė aktyviai ir bandė išlyginti rezultatą. Nepaisant visų „Panevėžio“ futbolinikų pastangų, rezultatas iki finalinio teisėjo švilpuko nepasikeitė. „Žalgiris“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu 2:1.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 2

Komentuoti

Prisijungti su FB
Peticijos.lt

Kitos naujienos