"Žalgiris" po atkaklios kovos palaužė Estijos čempionus

Dviejų mačų seriją tarp Lietuvos ir Estijos aukščiausių lygų čempionų pergale pradėjo Vilniaus „Žalgirio“ klubas.

Žalgiriečiai Taline vykusiame susitikime vienu metu atsiliko, tačiau vėliau sugebėjo perlaužti rungtynių eigą ir rezultatu 2:1 (1:1) nugalėti Talino „Flora“ vienuolikę.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo estai, kurie spaudė žalgiriečius ir sukūrė keletą pavojingų progų prie Armanto Vitkausko ginamų vartų. Vartininkas kėlinio viduryje atrėmė grėsmingą smūgį galva, bet 35-ąją minutę buvo bejėgis, kai tiksliai smūgiavo Maksimas Gusevas.

Visgi „Žalgiriui“ prieš pertrauką pavyko atstatyti pusiausvyrą. Po Vytauto Lukšos perdavimo prieš vartininką buvo išvestas Bahrudinas Atajičius, kuris 44-ąją minutę savo proga pasinaudojo.

Maža to, dar po pusvalandžio po keitimo aikštėje pasirodęs Marinas Matošas sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą. Žalgiriečiai per likusį laiką apsigynė nuo oponentų bandymo išlyginti rezultatą.

Komandos peržiūros dalyvaujantis brazilas Eltonas mače pasirodė 69-ąją minutę.

Vilniaus „Žalgirio“ sudėtis: A. Vitkauskas, D. Slijngardas, L. Klimavičius, M. Mbodjis (69 min. M. Žaliūkas), E. Vaitkūnas, L. Pilibaitis (69 min. Eltonas), J. Lasickas (77 min. S. Stankevičius), M. Kuklys, T. Eliošius (46 min. M. Matošas), V. Lukša (61 min. J. Chula), B. Atajičius (61 min. Elivelto).