"Žalgiris" prieš Čempionų lygos atranką sulaukė pastiprinimo

Vilniaus ekipą šiandien oficialiai papildė trys futbolininkai - gynėjas iš Bosnijos ir Hercegovinos Semiras Kerla bei pusmetį Čekijoje praleidę saugas Mantas Kuklys ir gynėjas Egidijus Vaitkūnas. Taip pat „Žalgirio“ marškinėliai buvo įteikti Pavelui Komolovui, kuris pastarąjį pusmetį rungtyniavo Graikijoje.

Lenkijoje - dvejos kontrolinės rungtynės

Spaudos konferencijoje „Žalgirio“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius pristatė ir komandos pasirengimo Čempionų lygos atrankos II etapo mačams su Zagrebo „Dinamo“ planą. Vilniečiai rytoj išvyksta į Lenkiją, ten liepos 3 dieną susitiks su Izraelio vicečempionu Beer Ševos „Hapoel“, o liepos 6-ąją - su Kipro čempionu Nikosijos APOEL.

„Be kovos Zagrebo komandai tikrai nepasiduosime, todėl stengiamės suburti komandą, kuri galėtų mesti iššūkį „Dinamo“, - sakė M. Nikoličius. - Tris iš šiandien greta manęs esančių žaidėjų sunku pavadinti naujokais. P. Komolovas ir E. Vaitkūnas su mumis yra nuo pirmų VMFD „Žalgiris“ dienų A lygoje, Mantas taip pat yra senbuvis. S. Kerla yra 26 metų bosnis, atvykstantis iš daugkartinio Bosnijos ir Hercegovinos čempiono Sarajevo „Železnjičar“. Per pastaruosius 4 metus jie 3 kartus tapo savo šalies čempionais. S. Kerla yra debiutavęs ir savo šalies rinktinėje per rungtynes su Lenkija, žaidęs Graikijos aukščiausioje lygoje ir Slovakijos klube „Žilina“.

Pasak „Žalgirio“ sporto direktoriaus, dabar aktyviausiai ieškoma naujo puolėjo.

„Derybos užtruko, nes norime pakviesti aukšto kalibro futbolininką, o dauguma jų nelabai suinteresuoti važiuoti į Lietuvą. Tiesą pasakius, tai šiek tiek liūdina. Dabar turime keletą kandidatų, manau, derybos pasibaigs sėkmingai. Norėtume, kad liepos 3 dieną per rungtynes su Izraelio klubu puolėjas jau būtų komandoje“, - tvirtino M. Nikoličius.

Laukia kovų su kroatais

Visi prie „Žalgirio“ oficiliai prisijungiantys žaidėjai tvirtino, kad komandoje vyrauja puiki atmosfera, visi žaidėjai yra nusiteikę mesti iššūkį „Dinamo“.

„Komandą radau šiek tiek pasikeitusią. Yra keletas naujų žaidėjų, bet labai greitai pripratau, jaučiuosi kaip namuose. Esu labai laimingas ir stengsiuosi padėti „Žalgiriui“ siekti užsibrėžtų tikslų“, - teigė M. Kuklys.

„Malonu grįžti namo. Visur gerai, bet namie geriausia“, - pridūrė E. Vaitkūnas.

P. Komolovas teigė, kad į Vilnių grįžta kaip į antruosius namus.

„Puikūs įspūdžiai, „Žalgiris“ man jau seniai tapo antrais namais. Atvykau ne kaip namo, o tiesiog namo. Man čia viskas gerai - puikus kolektyvas, puiki komanda, puiki atmosfera komandos viduje. Visi esame čia, kad laimėtume kuo daugiau rungtynių“, - teigė P. Komolovas.

Pirmojoje „Žalgirio“ treniruotėje šiandien dalyvavęs S. Kerla sakė tikįs, kad vilniečiai gali įveikti Čempionų lygos atrankos II etapo barjerą.

„Atmosfera komandoje yra gera, įspūdžiai - geri. Noriu padėti „Žalgiriui“ kovoti Čempionų lygoje žaidžiant su „Dinamo“. Varžovai yra labai stiprūs, bet tikiu, kad galime juos įveikti“, - sakė „Žalgirio“ naujokas.

Andrezinho - negrįš

Futbolininkai į „Žalgirį“ šiomis dienomis ne tik atvyksta. Kaip jau skelbėme, į Gargždų „Bangą“ perėjo Eivinas Zagurskas. Be to, Vilniuje nebematysime ir saugo iš Brazilijos Andrezinho.

„Yra tam tikrų pasiūlymų ir kitiems „Žalgirio“ žaidėjams. Jiems išvykus, atsirastų tam tikros skylės, kurias reikėtų užlopyti. Neslėpsiu, mus labai domino Fiodoras Černychas, kuris šiuo metu yra laisvas, bet jo prioritetas - žaisti kažkur kitur. Vis dėlto neatmetu galimybės, kad jis gali prisijungti prie mūsų. Taip pat teko kalbėtis su Sauliumi Mikoliūnu. Bet jis turi dar metus galiojantį kontraktą su Sevastopolio klubu“, - sakė M. Nikoličius.

zalgiris-vilnius.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos