Vilniaus „Žalgiris“ – „Hegelmann-LFF taurės“ finale. Žalgiriečiai pusfinalyje rezultatu 4:0 (1:0) sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą.

Į priekį „Žalgiris“ išsiveržė jau 5-ą rungtynių minutę, kai Francis Keyremeh prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, kur T. Kišui nekilo jokių problemų nukreipti kamuolį į apatinį vartų kampą.

Tas pats T. Kišas skirtumą padidino vos prasidėjus antrajam kėliniui. Jis pirmasis suskubo prie kamuolio, kai baudos aikštelėje varžovai pristabdė Jakubo Sylvestro reidą.

66-ą minutę J. Sylvestras pataikė į virpstą, tačiau Mario Paveličius galingu smūgiu užbaigė komandos pradėtą darbą. Galiausiai T. Kišas pelnė dar vieną įvartį, atlikdamas antrą karjeros „hat-tricką“, atstovaujant „Žalgiriui“.

Finale „Žalgiris“ susitiks su „Panevėžiu“, kuris pusfinalyje eliminavo Plungės „Babrungą“.