"Zaragoza" pralaimėjimas Karaliaus taurėje © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaistos dar šešios pirmosios Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) šešioliktfinalio rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė "Zaragoza", minimaliu rezultatu nusileidusi trečiosios lygos "Pontevedra" klubui. Dar vienas kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Malagoje, kur antrajame divizione rungtyniaujanti "Malaga" netikėtai sužaidė be įvarčių su Santandero "Racing".

Tačiau tai buvo visi netikėtumai, užfiksuoti trečiadienio rungtynėse. Kitose dvikovose "Villarreal" ir Huelvos "Recreativo" svečiuose įveikė antrosios lygos klubus, o dvikovos tarp aukščiausiosios lygos klubų pasibaigė skirtingai: Valensijos "Levante" namuose 2-1 įveikė "Almeria" futbolininkus, o "Valladolid" ir "Murcia" dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1.

Likę 7 pirmieji susitikimai bus žaidžiami gruodį. Atsakomosios šešioliktfinalio dvikovos yra numatytos sausio 2 dieną.

Ispanijos Karaliaus taurės šešioliktfinalio pirmųjų trečiadienio rungtynių statistika

"Valladolid" 1 - 1 "Murcia"
47` [0 - 1] Fernando Baiano
54` [1 - 1] Diego Camacho

"Pontevedra" (III divizionas) 1 - 0 "Zaragoza"
79` [1 - 0] Victor

"Malaga" (II) 0 - 0 Santandero "Racing"

"Xerez" (II) 0 - 1 Huelvos "Recreativo"
87` [0 - 1] Marquitos

Valensijos "Levante" 2 - 1 "Almeria"
4` [1 - 0] Riga Mustapha
20` [1 - 1] Natalio
43` [2 - 1] Riga Mustapha

59` iš aikštės pašalintas Cabrera ("Almeria")

Grand Kanarijos "Las Palmas" (II) 2 - 4 "Villarreal"
4` [0 - 1] Guillermo Franco
21` [0 - 2] Robert Pires
59` [1 - 2] Sergio Suarez (11 m.)
59` [2 - 2] Francis Suarez
86` [2 - 3] Bruno
92` [2 - 4] Guillermo Franco

83` iš aikštės pašalintas David Garcia ("Las Palmas")