Žemę drebinantis C. Ronaldo interviu: „Aš negerbiu ten Hago, kadangi jis negerbia manęs“ © Stop kadras

Sekmadienio vakarą į viešumą išėjo kelios akimirkos iš Cristiano Ronaldo interviu su žinomu Anglijos žurnalistu Piersu Morganu.

Pierso Morgano šou portugalas itin atvirai pakalbėjo ir net kai kuriais savo pareiškimais „sudegino“ nemažai tiltų, įskaitant ryšį su „Manchester United“ ir tam tikrais buvusiais kolegomis.

„Manchester United“ bandė mane išprašyti iš klubo. Ne tik trenerį (Ralfą Rangnicką), tačiau ir kitus vyrukus, kurie dirbo klube. Jaučiausi išduotas“, – apie situaciją klube kalbėjo 37-erių puolėjas.

„Jaučiausi lyg tam tikri žmonės manęs nenori matyti „Manchester United“ klube, ne tik šiais metais, bet ir praeitame sezone. 

„Negerbiu Eriko ten Hago, kadangi jis nerodo jokios pagarbos man. Jeigu negerbi manes, tuomet aš tavęs niekada negerbsiu“, – drąsiai šnekėjo C. Ronaldo. 

Apie R. Rangnicką futbolo legenda atsiliepė: „Jeigu tu niekada nebuvai treneris, kuomet kaip tu gali būti „Manchester United“ bosas? Aš jo net niekada nebuvau girdėjęs. 

Apie Rooney: „Wayne'as Rooney? Nežinau, kodėl jis mane tiek daug kritikuoja. Greičiausiai dėl to, kadangi jis baigė karjerą, kol aš tuo tarpu esu dar aukščiausiame lygyje. Jei reikėtų pasakyti, aš už jį geriau atrodau. 

Apie legendinį Serą Alexą Fergusoną ir dabartinę „Man Utd“ situaciją: „Nežinau kas nutiko po to, kai Seras Alexas Fergusonas pasitraukė. Klubas nesivystė toliau. Nulis progreso. Jis žino geriau nei bet kas kitas, kad klubas nėra kelyje, kuriame jis turi būti. Jis žino, visi žino. Žmonės, kurie to nemato, jie ir toliau to nenori matyti: jie yra akli. 

„Seras Alexas Fergusonas pasakė, kad man yra neįmanoma persikelti į „Manchester City“ klubą, o aš jam iškart atsakiau: „Gerai, bose“.

„Kaip Pikasas yra pasakęs, tu turi sugriauti tam, kad iš naujo statytum.. ir jeigu jie nori pradėti nuo manęs, man tai nėra problema. Tokio dydžio klubas turi viršūnėje, tačiau taip nėra, jokių pasiteisinimų neliko.“

Cristiano Ronaldo interviu metu taip pat atskleidė, kad jo 3 mėnesių dukrytė atsidūrė ligoninėje liepos mėnesį, dėl ko jis praleido dalį pasiruošimo sezonui. Pasak portugalo, jis buvo įskaudintas, kadangi „Man Utd“ vadovybė abejojo juo. 

Priminsime, kad balandžio mėnesį Ronaldo šeima neteko naujagimio. Kaip puolėjas pats teigė, po šio nelaimingo įvykio jis ir jo šeima gavo žinutę nuo Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos.

Pilnas interviu pasirodys trečiadienio vakarą per TalkTV kanalą Anglijoje. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...