Ispanijos žiniasklaida viešai reikalauja Luiso Aragoneso atsistatydinimo iš nacionalinės rinktinės vyriausiojo trenerio posto po to, kai trečiadienį Belfaste ispanai 3-2 pralaimėjo atrankos į 2008-ųjų Europos čempionatą rungtynes Šiaurės Airijos ekipai.

"Ispanija apsijuokė prieš Šiaurės Airiją, tačiau Luisas (Aragonesas) vis dar nesvarsto apie atsistatydinimą," - pirmajame puslapyje ketvirtadienio numeryje skelbė dienraštis "El Mundo".

"Visiška tragedija," - skelbė "El Pais", tuo tarpu sporto dienraštis "Marca", kuris prieš dvejus metus viešai palaikė L.Aragoneso kandidatūrą į vyriausiojo trenerio postą, pakeitė savo nuomonę ir pareikalavo 68-erių stratego atsistatydinimo.

"Po fiasko Pasaulio čempionate, vėliau sekusio nepelnyto sutarties pratęsimo ir dėl dabartinės jo rinktinės perspektyvų, geriausia, ką jis gali padaryti, tai atsistatydinti," - rašoma "Marca".

Kai kurie dienraščiai pralaimėjimą Belfaste sulygino su tokiu pačiu rezultatu patirtu pralaimėjimu Kiprui atrankos į 2000-ųjų Europos čempionatą 1998-aisiais. Tuomet iš savo posto atsistatydino Javieras Clemente.

Prieš Pasaulio čempionatą Vokietijoje L.Aragonesas pažadėjo atsistatydinti, jei Ispanija nepateks į turnyro ketvirtfinalį, tačiau po pralaimėjimo aštuntfinalyje prancūzams treneris apsigalvojo.

L.Aragonesas nemažai kritikos susilaukė dėl to, kad liko ištikimas tiems patiems žaidėjams bei taktinei schemai 4-3-3 bei atsisakė į komandą pakviesti "šviežio kraujo".

Po trečiadienio rungtynių, kurias L.Aragonesas gana ramiai stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, treneris prisiėmė kaltę dėl pralaimėjimo.

"Labiausiai kaltas yra treneris, - kalbėjo L.Aragnoesas. - Nepasirinkau tinkamos taktikos. Ispanija yra tikrai pajėgesnė už mūsų varžovus, tačiau šiandien patyrėme skaudų smūgį atrankos cikle."

"Tačiau aš neplanuoju atsistatydinti. Esu patenkintas savo darbu ir noriu jį tęsti, lygiai taip pat, kaip norėjau tai daryti po Pasaulio čempionato," - pareiškė treneris.

"Neketinu atsistatydinti, tačiau jie (Ispanijos futbolo federacija - aut. past.) gali priimti bet kokį sprendimą," - dar kartą savo apsisprendimą patvirtino L.Aragonesas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos