"Žvaigždžių karai": "Chelsea" turės vargo, "Bayern" pergale neabejojama

Portale „Eurofootball.lt“ – „Žvaigždžių karai“. UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmosios dvejos atsakomosios aštuntfinalio dvikovos, o devyni Lietuvoje populiariausio  futbolo naujienų portalo dalyviai iki sezono pabaigos varžysis dėl geriausio orakulo vardo.

Nei vienas turnyro dalyvis negalėjo pagalvoti, kad Madride lauks toks įvarčių lietus. Beveik visi prognozavo triuškinančią Madrido „Real“ pergalę, tačiau Gelzenkircheno „Schalke“ šeimininkus jų žiūrovų akivaizdoje nukovė rezultatu 3-4.

Kitose rungtynėse neužfiksuota sensacijų, o „Porto“ rezultatu 4-0 pranoko „Basel“. Nei vienam nepavyko atspėti tikslaus rezultato, tačiau aštuoni dalyviai prognozavo Portugalijos ekipos pergalę.

Taisyklės: Už teisingai atspėtą rezultatą dalyviui yra skiriami 4 taškai. Už teisingai atspėtą įvarčių skirtumą - 2 taškai. Atspėjus rungtynių nugalėtoją dalyvis gauna 1 tašką. Neatspėjus nugalėtojo taškų dalyviai negaus.

Turnyrinė lentelė:

1. Gediminas Reklaitis (14 taškų)

2. Aurimas Budraitis (13 taškų)

3. Mantas Katleris (12 taškų)

4-5. Donatas Kazlauskas (10 taškų)

4-5. Lukas Spalvis (10 taškų)

6. Gratas Sirgėdas (6 taškai)

7. Laurynas Kasčiūnas (5 taškai)

8-9. Tomas Langvinis (4 taškai)

8-9. Paulius Jakelis (4 taškai)


Šiandien UEFA Čempionų lygoje paaiškės dar du ketvirtfinalio dalyviai. Bene įdomiausia dvikova laukia „Stamford Bridge“ stadione, kur Londono „Chelsea“ sieks įrodyti pranašumą prieš Paryžiaus „Saint-Germain“.

Penki turnyro dalyviai prognozuoja, kad Jose Mourinho auklėtiniai nugalės svečius iš Prancūzijos ir žengs į kitą etapą. Aurimas Budraitis ir Lukas Spalvis tikisi šiose rungtynėse lygiųjų bei pratęsimo , o Tomas Langvinis mano, kad į kitą etapą pergalę iškovojęs žengs PSG klubas.

Tuo tarpu visų dalyvių nuomonė sutampa ties rungtynėmis tarp Miuncheno „Bayern“ ir Donecko „Shakhtar“ ekipų.  Aštuoni „Žvaigždžių karų“ žaidėjai įsitikinę, kad bavarai nugalės ukrainiečius ir pratęs savo žygį Senojo žemyno turnyre.

Dalyvių prognozės:

Aurimas Budraitis:

„Bayern“ 3 – 1 „Shakhtar“

„Chelsea“ 1 – 1 PSG

 

Lukas Spalvis:

„Bayern“ 2 – 0 „Shakhtar“

„Chelsea“ 1 – 1 PSG

 

Gratas Sirgėdas:

„Bayern“ 2 – 0 „Shakhtar“

„Chelsea“ 1 – 0 PSG

 

Laurynas Kasčiūnas:

„Bayern“ 2 – 0 „Shakhtar“

„Chelsea“ 2 – 1 PSG

 

Donatas Kazlauskas:

„Bayern“ 2 – 0 „Shakhtar“

„Chelsea“ 2 – 1 PSG

 

Mantas Katleris:

„Bayern“ 2 – 0 „Shakhtar“

„Chelsea“ 2 – 1 PSG

 

Paulius Jakelis:

„Bayern“ 2 – 0 „Shakhtar“

„Chelsea“ 2 – 0 PSG

 

Tomas Langvinis:

 „Bayern“ 1 – 0 „Shakhtar“

„Chelsea“ 1 – 2 PSG

 

Gediminas Reklaitis:

 „Bayern“ 2 – 0 „Shakhtar“

„Chelsea“ 2 – 1 PSG