• DonatasV (IP: 0b359c08f)

    Bent makaronų nekabintu apie "atsigaivinimo pertraukėles", taip ir sakytu "komercinė pertraukėlė". O šiaip kaip FIFA išduoda futbolo vertybes, tradicijas ir pan, bet dar bando apsimetinėti kad tai neva daro dėl žaidėjų sveikatos.

    • 0
  • Llaurynas (IP: f07f41f09)
    pastabus (IP: 4eb7f5c00)

    UEFA jau patvirtino, kad ju organizuojamose turnyruose nebus situ cirku. Cia tik visokiuose jankynuose tyciojasi is futbolo - vadina socceriu, daro pertraukeles ir prie +14, net vietiniai amerikonu komentatoriai juokesi is sito absurdo.

    Nu europoj irgi buna,net ir Toplygojsi savaitgali buvo. Bet reikia atskirti kur tikrai butina atsigaivinti, o kur tik reklama ir babkes

    • 0
  • pastabus (IP: 4eb7f5c00)
    Llaurynas (IP: a07a8261c)

    Tikiuosi kad neisliks, nes kai kur visiska nesamone. Buvo aiskiai sakyta tik tadajeigu oras 25+, o cia kai kur juokingai atrode atsigaivininas lietui lyjant. Tai tada reiketu ir susilimo pertraukeles iteisinti kai salta

    UEFA jau patvirtino, kad ju organizuojamose turnyruose nebus situ cirku. Cia tik visokiuose jankynuose tyciojasi is futbolo - vadina socceriu, daro pertraukeles ir prie +14, net vietiniai amerikonu komentatoriai juokesi is sito absurdo.

    • 2
  • Llaurynas (IP: a07a8261c)

    Tikiuosi kad neisliks, nes kai kur visiska nesamone. Buvo aiskiai sakyta tik tadajeigu oras 25+, o cia kai kur juokingai atrode atsigaivininas lietui lyjant. Tai tada reiketu ir susilimo pertraukeles iteisinti kai salta

    • 11