• D. (IP: c1dcdcb86)
    Kuman (IP: b0f6a3eb7)

    Bent isivaizduojat koks cia narcizas ir primadona??imuse du silpniausiai turnyro komandai mat jis jau back😂😂😂 tai kas butu jeigu jis ištikruju gerai žaistu...ant sparnu kaip dirksti turbut i arena atskraidintu😂 zaidzia 100 min pries uzbekus rezas 5-0 taip norejo dar koki tapini ikalt *** nu apgailetiškiausias zaidejas istorijoj turbut

    Absoliučiai tą patį Messi daro, žaidžia 100min ir siekia golų. Kas čia blogai?

    • 0
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Vėl CR7 hateriai rašo pievas, nors jų Messi įmūšė prieš silpnus Alžyrą su kliurkų meistru vartininku bei silpną Austriją, kur vienas golas turėjo būt neįskaitytas , o su Alžyru turėjo būt raudona kortelė Messiui 😀 Geriausiai Carlo Ancelotti sakė : "There is a player more dangerous than Cristiano Ronaldo—it's the Cristiano Ronaldo who didn't score in the previous match.” Teisybė visiška.

    • 1
  • Kuman (IP: b0f6a3eb7)

    Bent isivaizduojat koks cia narcizas ir primadona??imuse du silpniausiai turnyro komandai mat jis jau back😂😂😂 tai kas butu jeigu jis ištikruju gerai žaistu...ant sparnu kaip dirksti turbut i arena atskraidintu😂 zaidzia 100 min pries uzbekus rezas 5-0 taip norejo dar koki tapini ikalt *** nu apgailetiškiausias zaidejas istorijoj turbut

    • -1
  • Llaurynas (IP: f34133a36)

    Istorijoje pasimirs su kuo zaide, o statistika liks. Kazkodel manau, net esu beveik tikras, kad dar labai labai negreitai atsiras kitas, kuris imus ivarcius sesiuose pasaulio cempuose. Gal Kilianas? Bet jei taip ir ivyks, tai dar bus labai toli

    • 0
  • Ką??? (IP: 4ebb17cc5)
    dykumu renktines (IP: 140e1049c)

    Uzbekai turi tiek pat zaideju is Top lygu, kaip ir Alzyras. Jei ka. Nykus cempionatas, jei nera pie ka kalbeti, tik apie Mesio ir Ronaldo golus komandoms is ozkaganiu lygu

    Uzbekai turi 1 žaidėją iš top 5 lygų lygiai tiek pat kiek Lietuva. Alžyras jų turi dviženklį skaičių, kam tas melas?

    • -1
  • dykumu renktines (IP: 140e1049c)

    Uzbekai turi tiek pat zaideju is Top lygu, kaip ir Alzyras. Jei ka. Nykus cempionatas, jei nera pie ka kalbeti, tik apie Mesio ir Ronaldo golus komandoms is ozkaganiu lygu

    • 1
  • Karlo (IP: a07eecf9a)

    Na taip Uzbekistanas ne kokia Anglija , nieko matysim kaip jam ir komandai seksis su rimtesniais varžovais , norėčiau palinkėti jiems sėlmės

    • 4
  • Goldenfoot (IP: 18357d052)

    Pries kolumbija vel busi isejes 😁

    • 2
  • pastabus (IP: 4eb7f5c00)

    SVARBU!!! Skirta EF administracijai!!! Jus gal jau nebedekite tu naujienu apie CR7 siandien nes hateriukams isvis sarabanai atsisuks, dar lovas sianakt primis is to ituzio.

    • -3
  • LFC95 (IP: cf32f504c)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    O Pepsis kažkokiam Alžyrui. Ir ką?

    Kazkokiam? Nelabai gaudai.. Alzyras yra viena is topiniu afrikos komandu. 🤡

    • -2
  • aabbcc (IP: 15e7237c0)

    Grupese sugrizta, playoffuose iseina vel.

    • 8
  • Vortex (IP: 7fe50b38c)
    Kutikutikuti (IP: 9807e1319)

    Vaje, vaje... Uzbekistanui įrideno. Nu dydvyris, ne kitaip 😂

    O Pepsis kažkokiam Alžyrui. Ir ką?

    • 0
  • Kei.. (IP: f31a83dc8)
    MettaworIdpeace (IP: 3450072b7)

    Kad ir Uzbekistanui , bet be teisėjų pagalbos!

    Bet tuoj ir išeis🙂

    • -2
  • MettaworIdpeace (IP: 3450072b7)

    Kad ir Uzbekistanui , bet be teisėjų pagalbos!

    • 5
  • Kutikutikuti (IP: 9807e1319)

    Vaje, vaje... Uzbekistanui įrideno. Nu dydvyris, ne kitaip 😂

    • 14