• kei... (IP: f31a83dc8)

    p koreja turetu patekti su 3 taskais nors ir -1 ivarciu santykis.Na bus matyt

    • 1
  • Llaurynas (IP: f154fb14c)

    Bet dabar PAR zaide belenkaip gerai, nezinotum, galvotum kad brazilai su geltonom majkem

    • 1
  • DonatasV (IP: 058f676b6)

    Pasižiūrėjus kur žaidžia PAR žaidėjai, didžioji dali pačioje PAR, o įvartį muša Limasolio iš Kipro, legionierius. Tuo tarpu didelė dalis korėjiečių geruose Europos klubuose, o likę stipriose Japonoijos, ar P. Korėjos lygose. Na ir sugebėti pralaisti afrikiečius... Ten anie vėl su savo vuvuzelomis kels triukšmą

    • 3