• Ikk8ccc (IP: cd92e0851)

    Čempionatus laimi gynyba. Gal Ančeloti sukurs stebuklą turnyro eigoje ir jie apsigins nuo šveicarų ar japonų,bet aš neįsivaizduoju kaip jie tai galėtų padaryti atviroje kovoje prieš ispanus,niderlandus, vokiečius ar prancūzus su norvegais. Tai neįmanoma. Kad laimėti PČ be gynybos reikia turėti prancūzų puolimą ko brazilai neturi

    • 0
  • Gerard (IP: 77c3f357f)

    Jei ką ir pasieks brazilai, tai Neymaras ne kaži kiek bus prisidėjęs 🤗. Nebent pasisakymais 🫣

    • 1
  • dasdas (IP: df3ce45ca)

    visiskai netikiu brazilais su tokia lavoniska gynyba, max ketvirtfinalis

    • 1
  • katalonas79 (IP: 14645ec5c)

    Gausit Japonus, kad paskui nereiktų verkti. Nelengvas varžovas bus.

    • 1