Dienos nuotrauka
Kaip Jordanijoje stebimos pasaulio čempionato kovos
(2)
Infantino tik Argentinos reikalai rūpi, o ne kazkokios antraruses rinktines
Kiek daug bardako pasaulyje gali sukelti vienas senas marazmatikas 🤯. Atsiprašau, jis antras.... bet tuoj pranoks ir x u i l o
Jeigu tai vyktu Rusijoje visi piltu suda sakytu teroristai pazeidziamos teises ir t.t bet kai tai daro Amerikonai visiem gyliai pajibat soka pagal ju dudele, nenustebciau jeigu dar sakytu kad su bucais zaist negalima Iranui..
Bet kuriuo atveju atmetant politika, Iranui didele pagarba. Nei vieno maco nepralaimejo, sukovojo kaip turi buti, jei ne ta mikrometro nuosale pries Egipta butu iseje toliau, nors ir dabar turi sansu, jie tikrai to nusipelne. Butu idomi pora Iran vs USA
Turi pagrindo pykti, juk čia jų teisės pažeidžiamos. Ot pridirbo normaliai ten tas FIFA taikos "laureatas" kur ale labai nori Nobelio taikos premijos. Per jį dabar visam pasauliui tenka kentėti ir mokėti didžiulę kainą