1 turas: "Duisburg" nenusileido "Stuttgart" ekipai © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos futbolo pirmenybėse buvo sužaisti dar šeši pirmojo turo susitikimai. Tris mačus laimėjo šeimininkai, kituose trijuose užfiksuotos lygiosios. Pirmasis turas išsiskyrė kortelių gausa - iš viso per septynis susitikimus buvo parodytos net 29-ios geltonos bei 2 raudonos kortelės.

Puikiai sezoną pradėjo Bundesligos naujokai. "Koln" klubas namuose, 50 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje, po atkaklios kovos sugebėjo palaužti "Mainz" ekipą. Vienintelį varžybų įvartį 87-ąją minutę įmušė komandos naujokas B.Schlicke. Tuo tarpu kita lygos naujokė "Duisburg" ekipa pateikė staigmeną ir įtemptose rungtynėse namuose pasiekė lygiąsias prieš čempionato favoritų "Stuttgart" klubą.

Kitame mače "Hamburger" ekipa namuose gana lengvai palaužė "Nurnberg" pasipriešinimą ir iškovojo pergalę rezultatu 3-0. Vieną įvartį uostamiesčio klubui pelnė belgas E.Mpenza, dar du pridėjo bosnis S.Barbarezas.

Sėkmingai sezoną pradėjo ir "Werder" komanda - Brėmeno futbolininkai rezultatyviame mače 5-2 įveikė "Arminia". Varžybas "Werder" pradėjo labai aktyviai - jau pirmajame kelinyje jų varžovai iš Bielefieldo du kartus buvo priversti lyginti rezultatą. "Werder" nemažino tempo ir netrukus "Arminia" praleido dar vieną įvartį, po kurio taip ir nesugebėjo atsitiesti. Pačioje susitikimo pabaigoje šeimininkai įmušė dar du įvarčius ir taip galutinai "palaidojo" savo varžovus.

Dar vienas įdomus mačas vyko tarp "Wolfsburg" ir Dortmundo "Borussia" klubų. Po permainingos kovos užfiksuotas lygus rezultatas 2-2. Verta paminėti, jog "Borussia" gretose visas varžybas žaidė šešiolikmetis saugas N.Sahinas.

Tokiu pat rezultatu baigėsi ir kitas mačas tarp "Hannover" ir Berlyno "Hertha" klubų. Sužaidus apie valandą sostinės futbolininkai pirmavo 0-2, tačiau šeimininkai nepasidavė - 67-ąją minutę rezultatą C.Dabrowskis sušvelnino rezultatą, o 88-ąją M.Tarnatas išgelbėjo savo ekipą nuo pralaimėjimo ir išplėšė lygiąsias.

Šeštadienio varžybų statistika

"%c00258" 1 - 1 "%c00027"
5' [0 - 1] Cacau
31' [1 - 1] Abdelaziz Ahanfouf

68' Cacau ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"%c00088" 2 - 2 "%c00105"
49' [0 - 1] Marcelinho
54' [0 - 2] Artur Wichniarek
67' [1 - 2] Christoph Dabrowski
88' [2 - 2] Michael Tarnat

"%c00256" 1 - 0 "%c00209"
87' [1 - 0] Björn Schlicke

"%c00016" 5 - 2 "%c00210"
1' [1 - 0] Miroslav Klose
12' [1 - 1] Nebojsa Krupnikovic
19' [2 - 1] Ivan Klasnic
31' [2 - 2] Sibusiso Zuma
36' [3 - 2] Frank Baumann
82' [4 - 2] Miroslav Klose
84' [5 - 2] Ivan Klasnic

"%c00024" 3 - 0 "%c00208"
3' [1 - 0] Emile Mpenza
45' [2 - 0] Sergej Barbarez
60' [3 - 0] Sergej Barbarez

"%c00011" 2 - 2 "%c00100"
9' [1 - 0] Diego Klimowicz
55' [1 - 1] Ebi Smolarek
81' [1 - 2] Jan Koller
82' [2 - 2] Kevin Hofland