10 turas: "P.S.G" priartėjo prie lyderio © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos ketverios Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 10-ojo turo rungtynės. Likę šeši susitikimai vyks sekmadienį.

Užtikrintą pergalę šiame ture iškovojo šiuo metu antroje turnyrinės lentelės vietoje esantis Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose 2-0 įveikęs "Nantes" ekipą. Į priekį "P.S.G" išsiveržė tik 67-ąją minutę, po Mario Yepeso įvarčio. Dar po septynių minučių "Nantes" vartininką nuginklavo puikų žaidimą šiemet demonstruojantis ir kolkas rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje pirmaujantis Pedro Pauleta. Verta paminėti, jog nuo 47-osios minutės "P.S.G" buvo priversti žaisti dešimtyje, kadangi iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Edouardas Cisse. Tiesa, 87-ąją minutę tokia pat bausme buvo nubaustas ir varžovų futbolininkas Davidas Leray.

Artimiausi "P.S.G" persekiotojai "Bordeaux" po inirtingos kovos vis tik išplėšė pergalę prieš absoliutų čempionato autsaiderį "Metz". Vienintelį rungtynių įvartį pačioje antrojo kėlinio pradžioje pelnė Fernando. Po šios pergalės Bordo klubas ir toliau išlieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir nuo "P.S.G" atsilieka vos 1 tašku.

Į 4-ąją poziciją bent laikinai po šeštadienio susitikimų pakilo "Saint-Etienne" ekipa, namuose 3-0 sutriuškinusi iki tol neblogai žaidusį naujoką "Le Mans". Toliau stebina kitas naujokas "Nancy" - labai nesėkmingai pradėjęs čempionatą "Nancy" klubas dabar skina vieną pergalę po kitos ir sparčiai kopia turnyrinės lentelės laiptais. Dabar 2-0 įveikęs "Sochaux" klubą "Nancy" su keturiomis pergalėmis ir 13 taškų savo saskaitoje iš 16-osios pozicijos pakilo net į 9-ąją. Verta paminėti, jog abu įvarčius į "Sochaux" vartus "Nancy" pelnė per dvi paskutines rungtynių minutes.

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00023" 2 - 0 "%c00066"
67` [1 - 0] Mario Yepes
74` [2 - 0] Pedro Pauleta

47` Edouard Cisse ("P.S.G") pašalintas iš aikštės
87` David Leray ("Nantes") pašalintas iš aikštės

"%c00146" 3 - 0 "%c00098"
42` [1 - 0] Loic Perrin
56` [2 - 0] Vincent Gognon
79` [3 - 0] David Hellebuyck

"%c00096" 0 - 1 "%c00064"
46` [0 - 1] Fernando

63` Mehdi Meniri ("Metz") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 0 - 2 "%c00254"
88` [0 - 1] Gaston Curbelo
90` [0 - 2] Elie Kroupi