11 turas: Dar viena "Nancy" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos aštuonerios Prancūzijos "Ligue 1" čempionato 11-ojo turo rungtynės. Dar du šio turo mačai bus žaidžiami sekmadienį vakare.

Puikią pergalę rezultatu 3-0 savaitgalį iškovojo ir į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą pakilo "Auxerre" ekipa, namuose įveikusi naujoką "Troyes". Dabar "Auxerre" savo saskaitoje turi 19 taškų ir tik vienu atsilieka nuo trečioje turnyrinės lentelės vietoje žengiančio "Bordeaux".

Pastarasis klubas šeštadienį savo aikštėje nesugebėjo įveikti "Sochaux" ekipos ir sužaidė lygiogiomis 1-1. Verta paminėti, jog Bordo klubui viskas galėjo pasibaigti ir blogiau, kadangi 29-ąją minutę po Jeremy Menezo įvarčio į priekį išsiveržė "Socaux", tačiau šeimininkams vistik pavyko atstatyti pusiausvyrą - paskutinę rungtynių minutę rezultatą išlygino Alejandro Alonso.

Užtikrintą pergalę iškovojo "Monaco" ekipa, namuose 3-0 sutriuškinusi absoliutų lygos autsaiderį "Metz". Verta paminėti, jog visus tris įvarčius "Monaco" pelnė per 11 antrojo kėlinio minučių. Po šios pergalės naujo trenerio Francesco Guidolino vadovaujama kunigaikštystės ekipa su 17 taškų bent laikinai pakilo į 6-ąją "Ligue 1" lentelės vietą.

Savo stebinančią pergalių seriją ir toliau tęsia naujokas "Nancy". Šį kartą tik šiemet "Ligue 1" debiutavusi ir labai nesėkmingai sezoną pradėjusi ekipa namuose 2-0 įveikė turnyro senbuvę "Toulouse" ir pakilo į 7-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Verta paminėti, jog per aštuonerias šeštadienį vykusias rungtynes nebuvo parodyta nei viena raudona kortelė, kas yra gan neįprasta šeip šiurkštoku žaidimu ir raudonų kortelių gausa pasižyminčiose "Ligue 1" pirmenybėse.

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00066" 1 - 1 "%c00146"
3` [1 - 0] Claudiu Andrei Ceseru
10` [1 - 1] Nicolas Savinaud (į savo vartus)

"%c00098" 1 - 1 "%c00094"
7` [1 - 0] Frederic Thomas (iš 11m.)
9` [1 - 1] Matt Moussilou

"%c00093" 2 - 2 "%c00090"
29` [0 - 1] Sebastien Roudet
47` [1 - 1] Alou Diarra
57` [2 - 1] Olivier Thomert
84` [2 - 2] Souleymane Camara

"%c00025" 3 - 0 "%c00255"
25` [1 - 0] Yann Lachuer
79` [2 - 0] Pegguy Luyindula
84` [3 - 0] Benjani Mwaruwari

"%c00254" 2 - 0 "%c00092"
26` [1 - 0] Pape Diakhate
50` [2 - 0] Elie Kroupi (iš 11m.)

"%c00036" 3 - 0 "%c00096"
62` [1 - 0] David Gigliotti
64` [2 - 0] Andreas Zikos
73` [3 - 0] Camel Meriem

"%c00064" 1 - 1 "%c00065"
29` [0 - 1] Jeremy Menez
90` [1 - 1] Alejandro Alonso

"%c00034" 0 - 1 "%c00067"
30` [0 - 1] Jimmy Briand