18 turas: Fantastiška "Inter" pergalė per šešias minutes ir atstatytas "Juventus" pranašumas © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate vyko 18-ojo turo susitikimai. Keturių taškų persvarą vėl atstatė lyderio poziciją išlaikantis "Juventus" klubas, o "Inter" iškovojo fantastišką pergalę per paskutines šešias minutes.

"Juve" namuose gana nelengvai įveikė Tomo Danilevičiaus "Livorno" pasipriešinimą ir su 43 taškais turi keturių pranašumą prieš antroje vietoje esantį "Milan", kuris Sicilijoje nesugebėjo palaužti "Palermo" ekipos - tos rungtynės baigėsi be įvarčių.

Visgi geriausią dienos pasirodymą atliko Milano "Inter", sugebėjęs per paskutines šešias minutes (iš jų keturias pridėtiniame laike), panaikinti dviejų įvarčių deficitą ir nugalėti "Sampdoria" vienuolikę rezultatu 3-2.

Toks pats rezultatas tik svečių pergalė užfiksuota Florencijoje, kur atsilikinėdamas prieš "Fiorentina" ekipą vieno įvarčio persvara "Lazio" žaidėjai vėliau įmušė tris ir praleido vieną, užtikrindami sau antrąją pergalę iš eilės vadovaujant naujajam treneriui.

Trečią vietą ir toliau išsaugo "Udinese", šį karttą nugalėjusi "Cagliari", tuo tarpu į šeštą vietą pakilo po nesekmės derbyje atsigavusi "Roma", namuose laimėjusi prieš autsaiderę "Atalanta" komandą.

Namuose pergales dviejų įvarčių skirtumais iškovojo "Messina" ir "Bologna", nugalėjusios atitinkamai "Brescia" bei "Chievo" ekipas, vos trečią pergalę sezone pavyko pasiekti "Parma" komandai, minimalia persvara laimėjusiai rungtynes su "Siena", o "Lecce" ir "Reggina" susitikimas baigėsi taikiai.

Turnyrinė lentelė

18 turo statistika

"%c00069" 3 - 1 "%c00068
27' [1 - 0] Tomas Locatell
59' [2 - 0] Igli Tare
76' [2 - 1] Andrea Zanchetta
87' [3 - 1] Claudio Bellucci (11m.)

90' Amauri ("Chievo") pašalintas iš aikštės

"%c00143" 2 - 3 "%c00019"
20' [1 - 0] Fabrizio Miccoli
33' [1 - 1] Paolo Di Canio
64' [1 - 2] Goran Pandev
81' [1 - 3] Ousmane Dabo
84' [2 - 3] Fabrizio Miccoli

"%c00037" 3 - 2 "%c00070"
44' [0 - 1] Max Tonetto
82' [0 - 2] Vitaly Kutuzov
88' [1 - 2] Obafemi Martins
90+1' [2 - 2] Christian Vieri
90+4' [3 - 2] Alvaro Recoba

"%c00038" 4 - 2 "%c00213"
17' [1 - 0] Alessandro Del Piero
25' [2 - 0] Mauro German Camoranesi
42' [2 - 1] Jose Luis Vidigal
75' [3 - 1] Zlatan Ibrahimovic
80' [3 - 2] Matteo Melara
90' [4 - 2] Mauro German Camoranesi (11m.)

T.Danilevičius žaidė visas rungtynes

"%c00061" 1 - 1 "%c00081"
42' [1 - 0] Anderson De Oliveira Babu
45' [1 - 1] Santos Batista Mozart (11m.)

"%c00214" 2 - 0 "%c00079"
5' [1 - 0] Massimo Donati
64' [2 - 0] Alessandro Parisi (11m.)

52' Giuseppe Sculli ("Brescia"), 66' Ivica Iliev ("Messina") pašalinti iš aikštės

M.Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00028" 2 - 1 "%c00215
40' [1 - 0] Vincenzo Montella
53' [2 - 0] Vincenzo Montella
85' [2 - 1] Riccardo Montolivo

90' Andrea Lazzari ("Atalanta") pašalintas iš aikštės

"%c00080" 0 - 1 "%c00029"
21' [0 - 1] Alberto Gilardino

85' Fabio Pecchia ("Siena") pašalintas iš aikštės

"%c00063" 2 - 0 "%c00216"
23' [1 - 0] Antonio Di Natale
59' [2 - 0] Antonio Di Natale

"%c00200" 0 - 0 "%c00062"