2 turas: "Nancy" tapo pirmenybių lydere © Eurofootball.lt
Po šeštadienį sužaistų Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" antrojo turo rungtynių paaiškėjo, kad čempionato lydere bent laikinai tapo praėjusį sezoną Lygos taurę iškovojusi "Nancy" ekipa.

"Nancy" namuose 3-1 įveikė naujoką "Sedan" ir su šešiais taškais po dviejų turų dabar užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tiek pat taškų savo sąskaitoje turi ir praėjusio sezono vicečempionas "Bordeaux" klubas, kuris šeštadienį po atkaklios kovos 1-0 palaužė kitą naujoką "Lorient". Tačiau "Bordeaux" dėl blogesnio praleistų ir įmuštų įvarčių santykio užima antrąją vietą.

Pirmuosius taškus šių metų pirmenybėse jau antrajame ture prarado pastarųjų penkerių čempionatų nugalėtojas "Lyon" klubas, kuris namuose sugebėjo sužaisti vos lygiosiomis su viena turnyro autsaiderių "Toulouse". Lijono futbolininkai pirmavo po 83-ąją minutę pelnyto Florento Malouda įvarčio, tačiau paskutiniąją mačo minutę Fabinho sugebėjo rezultatą išlyginti.

Ir toliau nesėkmingai nuo pat pirmenybių starto žaidžia tradiciškai prieš čempionato pradžią tarp favoritų įvardijamas Paryžiaus "P.S.G" klubas. Paryžiačiai pirmajame ture netikėtai turėjo pripažinti naujoko "Lorient" pranašumą, o šį kartą prarado dar du taškus kovoje su kitu vos šį sezoną į "Ligue 1" sugrįžusiu klubu "Valenciennes" - mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Dar vieną nesėkmę patyrė nepaisant permainų klube kaip ir praėjusį sezoną kolkas nesėkmingai žaidiantis "Monaco". Šį kartą kunigaikštystės ekipa namuose 1-2 turėjo pripažinti "Saint-Etienne" pranašumą. Svečiai pirmavo po Pascalio Feindouno ir Frederico Piquionne įvarčių, o "Monaco" rezultatą sušvelnino tik 86-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Gerardas.

2-ojo turo šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00293" 0 - 1 "%c00064"
44` [0 - 1] Johan Micoud

68` Michael Ciani ("Lorient") pašalintas iš aikštės
85` Yazid Mansouri ("Lorient") pašalintas iš aikštės

"%c00090" 1 - 1 "%c00066"
54` [1 - 0] Ederson
88` [1 - 1] Julio Hernan Rossi

"%c00254" 3 - 1 "%c00307"
14` [0 - 1] Gregory Pujol
78` [1 - 1] Benjamin Gavanon
79` [2 - 1] Gaston Curbelo
88` [3 - 1] Tosin Dosunmu

45` Cristophe Bastien ("Sedan") pašalintas iš aikštės

"%c00036" 1 - 2 "%c00146"
12` [0 - 1] Pascal Feindouno
72` [0 - 2] Frederic Piquionne
87` [1 - 2] Gerard (iš 11m.)

45` Mohamed Kallon ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 1 - 1 "%c00025"
12` [0 - 1] Lionel Mathis
52` [1 - 1] Valter Birsa

"%c00055" 1 - 1 "%c00092"
83` [1 - 0] Florent Malouda
90` [1 - 1] Fabinho

"%c00306" 0 - 0 "%c00023"

"%c00255" 2 - 2 "%c00098"
5` [0 - 1] Ibrahima Bangoura
10` [0 - 2] Ibrahima Bangoura
48` [1 - 2] Gael Sanz
80` [2 - 2] Ibrahima Bangoura