3 turas: Dar viena "Rennes" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti aštuoneri "Ligue 1" pirmenybių trečiojo turo susitikimai. Likę du mačai bus žaidžiami sekmadienį vėlai vakare.

Ir toliau tragiškai šių metų pirmenybėse rungtyniauja praėjusį sezoną 5-ąją vietą čempionate užėmęs "Rennes" klubas. Per dvi pirmasias čempionato rungtynes patyrę dvi nesekmes "Rennes" futbolininkai ir šiame ture nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams bei turėjo pripažinti triuškinamą naujoko "Le Mans" pranašumą net 4-0. Po šios nesėkmės "Rennes" tapo absoliučiu čempionato autsaideriu.

Tuo tarpu Prancūzijos sostinės "P.S.G" ekipa gali pasigirti visiškai priešingais rezultatais - Paryžiaus klubas šiame ture po dviejų Pedro Pauletos įvarčių 2-0 įveikė "Toulouse" ekipą ir po trijų turų savo saskaitoje turėdamas tris pergales tapo čempionato lyderiu.

Vis prasčiau čempionate rungtyniauja praėjusių metų vicečempionas "Lille" klubas. Pirmajame ture iškovoję pergalę, antrąjį mačą "Lille" futbolininkai sužaidė lygiosiomis, o šį savaitgalį turėjo pripažinti naujoko "Troyes" pranašuma 1-2.

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo "Sochaux" klubas, po dviejų brazilo Ilano įvarčių rezultatu 2-1 išplėšęs pergalę prieš buvusią Edgaro Jankausko "Nice" ekipą. Tuo tarpu ir toliau gan sėkmingai žaidžia "Ajaccio" ekipa, po dviejų lygiųjų praėjusiuose turuose šį savaitgalį šventusi pergalę 2-0 prieš "Nantes", kuris praėjusį turą įveikė "Marseille" vienuolikę.

Turnyrinė lentelė

Visi trečiojo turo rezultatai:

"%c00023" 2 - 0 "%c00092"
43' [1 - 0] Pedro Pauleta
62' [2 - 0] Pedro Pauleta

30' Bergougnoux ("Toulouse") pašalintas iš aikštės

"%c00094" 1 - 2 "%c00255"
2' [0 - 1] Benjamin Nivet (iš 11m.)
44' [0 - 2] Sebastien Dallet
67' [1 - 2] Mathieu Debuchy

"%c00254" 1 - 2 "%c00093"
15' [0 - 1] Alou Diarra
18' [0 - 2] Aruna Dindane
46' [1 - 2] Moncef Zerka

"%c00066" 0 - 2 "%c00026"
56' [0 - 1] de Faria Edson
72' [0 - 2] Romain Rocchi

"%c00025" 1 - 0 "%c00064"
40' [1 - 0] Luigi Pieroni

"%c00090" 1 - 2 "%c00065"
44' [1 - 0] Sammy Traore
73' [1 - 1] Araujo Ilan (iš 11m.)
74' [1 - 2] Araujo Ilan

55' Joao Miranda ("Sochaux") pašalintas iš aikštės
71' Florent Balmont ("Nice") pašalintas iš aikštės
87' Rabiu Afolabi ("Sochaux") pašalintas iš aikštės

"%c00098" 4 - 0 "%c00067"
10' [1 - 0] Vinicius De Melo (iš 11m.)
32' [2 - 0] Vinicius De Melo
55' [3 - 0] Chiguy Lucau
78' [4 - 0] Ibrahima Bangoura

8' Olivier Monterrubio ("Rennes") pašalintas iš aikštės

"%c00146" 2 - 0 "%c00096"
25' [1 - 0] Frederic Piquionne
31' [2 - 0] Frederic Piquionne