33 turas: "Lille" mažina atsilikimą © Eurofootball.lt
Savaitgalį buvo sužaistos 10 Prancūzijos futbolo čempionato "Ligue 1" 33-iojo turo rungtynių, po kuriu ryškesnių permainų turnyrinėje lentelėje neįvyko.

Ir toliau čempionate užtikrintai pirmauja "Lyon" klubas, artimiausius persekiotojus "Lille" futbolininkus lenkiantis 11 taškų. Tiesa "Lyon" šį savaitgalį turėjo pripažinti "P.S.G" pranašumą rezultatu 0-1, tačiau šis pralaimėjimas atrodo jau nebesutrukdys Lijono klubui laimėti aukso medalius.

Lyderių nesėkme pasinaudojo jau minėti "Lille" futbolininkai, kurie 2-1 įveikė "Lens" ekipą ir sumažino savo atsilikimą iki 11 taškų, bei 3 taškais atsiplėšė nuo trečioje pozicijoje žengiančio "Marseille".

Pastarieji šeštadienį savo aikštėje netikėtai 1-2 nusileido stulbinančią formą pastaruoju metu demonstruojančiam "Ajaccio" klubui, kuris toliau tęsia savo pergalių prieš Prancūzijos futbolo grandus seriją. Verta paminėti, jog po šio pralaimėjimo "Marseille" vadovybė prabilo apie galimus pasikeitimus vyriausiojo ekipos stratego poste.

Dar viena pralaimėjimą čempionate patyrė Edgaro Jankausko "Nice" klubas. Šį kartą Nicos kurorto ekipa 0-1 turėjo pripažinti naujoko "Caen" pranašumą. Lietuvos rinktinės puolėjas aikštėje pasirodė po keitimo 72-ąją minutę.

Turnyrinė lentelė

Visi 33-ojo turo rezultatai:

"%c00031" 2 - 1 "%c00092"
20' [1 - 0] Pierre-Yves Andre
53' [2 - 0] Pierre-Yves Andre
77' [2 - 1] Echile Emana

"%c00064" 0 - 2 "%c00066"
19' [0 - 1] Mamadou Diallo
90' [0 - 2] Mamadou Bagayoko

"%c00071" 1 - 2 "%c00026"
25' [0 - 1] Johan Demont
53' [0 - 2] Marcelo Edson
59' [1 - 2] Habib Beye

"%c00096" 2 - 1 "%c00207"
8' [1 - 0] Herve Tum
87' [1 - 1] Moussa N'Diaye
90' [2 - 1] Herve Tum

"%c00090" 0 - 1 "%c00206"
69' [0 - 1] Sebastien Mazure

"%c00067" 2 - 2 "%c00146"
7' [0 - 1] Frederic Piquionne
33' [1 - 1] Alexander Frei
63' [1 - 2] Julien Sable
75' [2 - 2] Olievier Monterubbio (iš 11m.)

"%c00065" 1 - 1 "%c00036"
10' [0 - 1] Javier Ernesto Chevanton
37' [1 - 1] Araujo Ilan

"%c00094" 2 - 1 "%c00093"
40' [1 - 0] Matt Moussilou
43' [1 - 1] Jerome Leroy
89' [2 - 1] Nicolas Fauvargue

"%c00025" 0 - 0 "%c00034"

85' Christian Bassila ("Strasbourg") pašalintas iš aikštės

"%c00055" 0 - 1 "%c00023"
45' [0 - 1] Daniel Ljuboja